ArtykułyPorady

Przepiśnik Interdruk – przepisy zawsze pod ręką

Wszyscy entuzjaści kulinarnego eksperymentowania, jak również ci, którzy uwielbiają odświeżać we własnej kuchni kultowe przepisy babć i mam, zdają sobie sprawę z tego, jak uciążliwe bywa przeczesywanie kuchennych szafek w poszukiwaniu receptury spisanej na strzępku papieru ukradkiem wyrwanego z przypadkowego zeszytu. Przepiśnik, dzięki któremu kreatywne notowanie ulubionych przepisów stanie się czystą przyjemnością, to doskonały prezent dla wszystkich miłośników gotowania. Notatnik na własne przepisy, wzbogacony o porady kulinarne, gustownie zaprojektowany w twardej oprawie ze złotym zdobieniem pomoże uporządkować inspiracje, a przede wszystkim – przechowywać wszystkie pomysły na przepyszne dania w jednym miejscu. Taką propozycję przygotował Interdruk, dorzucając do środka przelicznik miar i wag, dzięki któremu już nigdy nie zepsujemy potraw przed wizytą gości czy romantyczną kolację z drugą połówką.

  • Zorganizuj i uporządkuj własne przepisy w swojej kuchni
  • Przepiśnik Interdruk z gotowymi przepisami, poradami kulinarnymi i naklejkami
  • Niezbędny w każdej kuchni przelicznik miar i wag teraz zawsze pod ręką

Zorganizuj i uporządkuj własne przepisy w swojej kuchni

Doprawianie „na czuja”, nieudana improwizacja, nieudolne odtwarzanie przepisu zasłyszanego u przyjaciół czy podczas rodzinnego spotkania przy stole – zna to każdy, kto kocha gotowanie. Jak zaradzić tym kulinarnym wpadkom? Świetną alternatywą będzie znalezienie miejsca dla naszych przepisów, by mieć je zawsze pod ręką, precyzyjnie zorganizowane i uporządkowane. A taką możliwość wszystkim miłośnikom spędzania długich godzin w kuchni daje przepiśnik Interdruk.

Przepiśnik Interdruk z gotowymi przepisami, poradami kulinarnymi i naklejkami

Przepiśnik Cherry zaprojektowany przez Interdruk to połączenie elegancji i praktyczności. W środku strona tytułowa z miejscem na dane właściciela, pośród stron do zapisania pomysłami na wspaniałe dania znalazło się mnóstwo niezwykle pomocnych porad kulinarnych, wskazówek oraz 6 registrów, które pomogą w uporządkowaniu przepisów. Dzięki zamykaniu na gumkę i twardej, wzmocnionej okładce możemy być pewni, że nasze przepisy przetrwają każdą kuchenną nawałnicę.

Niezbędny w każdej kuchni przelicznik miar i wag teraz zawsze pod ręką

Bardzo często powodem nieudanego odtworzenia przepisu w kuchni pozostaje zaburzenie zalecanych proporcji składników. Przepiśnik Cherry sprawi, że zawsze pod ręką kucharza znajdzie się przejrzysty przelicznik miar i wag. To absolutny must have każdego fana gotowania. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *