Umiejętności językowe są w dzisiejszych czasach bardzo ważne. Zaczynając od podstawowych sytuacji, w których się przydają, jak wyjazd na zagraniczne wakacje, kończąc na kontaktach biznesowych. Dzisiejszy świat daje ogrom możliwości  na całym świecie. Język angielski to podstawa do kontaktów międzynarodowych. Kursy języka angielskiego wcale nie muszą być nudne i nie do przejścia. Czasy się zmieniły i taki kurs nie polega jedynie na spędzaniu godzin nad słownikiem i uczeniu się słówek na pamięć. Na stronie internetowej E-native.pl można znaleźć szeroką ofertę szkoleń językowych online z native speakerem.

Szkolenia językowe dla każdego

Kursy językowe online są opracowywane na podstawie indywidualnych potrzeb. Wystarczy wysłać zgłoszenie zaznaczając nasze najważniejsze oczekiwania i potrzeby. Lekcje odbywają się online, a metoda opiera się na rozmowie w języku obcym z native speakerem. To świetna możliwość nauki, ponieważ można dołączyć do lekcji z każdego miejsca na ziemi, nawet na telefonie komórkowym. Zajęcia z lektorem opierają się o konwersacje na najważniejsze tematy – dopasowane poziomem. Na zajęciach można dowiedzieć się wiele o słówkach, ale i gramatyce, związkach frazeologicznych i wiele innych. Takie szkolenie jest najbardziej praktyczne, ponieważ podczas rozmowy najłatwiej nauczyć się słownictwa i zwiększyć swoje kompetencje. Spotkania mogą odbywać się indywidualnie, bądź w grupach. Znajomość języka angielskiego wpływa na pewność siebie i swoich umiejętności.

 

 

Angielski dla firm – kursy językowe

Kursy angielskiego mogą się okazać przydatne w twojej firmie. Rozmowy w języku angielskim są bardzo ważne, jeśli myślisz o rozwoju. Oferujemy szkolenia językowe dla firm, są to zarówno kursy indywidualne dla pracowników, jak i angielski online dla grup. Na rynku międzynarodowym znajomość angielskiego jest niezbędna, warto więc zadbać, by pracownicy znali choć podstawy angielskiego. Z zakresu szkoleń można wybrać te, które mają odpowiednie dla nas cele nauczania pracowników twojej firmy. Wraz z pracownikami możemy przygotować kursy zupełnie podstawowe, jak i bardziej zaawansowane z zastosowaniem nowoczesnych, skutecznych technik.

Kursy językowe dla firm obejmują również business english. Są to idealnie dopasowane kursy z zakresu branżowego angielskiego dopasowanego do potrzeb twojego biznesu. Lektorzy nie tylko rozmawiają, ale i korzystają z prezentacji, podczas których przekazują najważniejsze, branżowe słownictwo. Może to być każda specjalność – słownictwo medyczne, prawnicze i wiele innych. Usługi są dostosowane do tego, co powinni wiedzieć pracownicy i przekazać po angielsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *