ArtykułySzkolenia

Gdzie rozpocząć kurs kitesurfingu?

Wiele osób decydujących się na rozpoczęcie swojej przygody z kitesurfingiem zastanawia się, dokąd warto się udać, aby nauka przyniosła najbardziej satysfakcjonujące efekty. Na rynku dostępnych jest wiele szkół poświęconych sportom wodnych, jednak nie każda z nich ma do zaoferowania wystarczająco wysoki poziom.

Warto więc zorientować się w ofertach poszczególnych szkół, aby podjąć właściwą i zadowalającą decyzję. Dziś podpowiemy Ci, gdzie i dlaczego warto udać się na kurs kitesurfingu naszym zdaniem. Sprawdź!

Kitesurfing w Polsce

Kursy kitesurfingu prowadzone są zarówno w Polsce, jak i za granicą, jednak większość zainteresowanych decyduje się na rozpoczęcie nauki nad polskim morzem, co stanowi nieco bardziej komfortową opcję. W końcu osoby początkujące obawiają się pierwszych podrygów na desce, a obce otoczenie może dodatkowo spotęgować strach i nerwy. Dlatego też swoją przygodę z kitesurfingiem warto rozpocząć w Polsce na bardziej znajomym gruncie. Profesjonalne szkolenia z zakresu sportów wodnych prowadzi m.in. szkoła FunSurf, ciesząca się ponad 25-letnim stażem w swojej branży. Zespół licencjonowanych i wykwalifikowanych instruktorów z uprawnieniami IKO sprawi, że pokochasz kitesurfing. Kursy i obozy prowadzone są dla osób w każdym wieku, niezależnie od stopnia doświadczenia, czy kondycji. Ponadto oferta obejmuje nie tylko kitesurfing, ale również pozostałe dyscypliny, wchodzące w skład sportów wodnych, takie jak wind oraz wing.

Szkoła windsurfingu FunSurf – sprawdzone miejsce

W szkole FunSurf skorzystać możesz z kursów i obozów poświęconych kilku wybranym sportom wodnym. Mowa tutaj nie tylko o wspomnianym wcześniej kitesurfingu, ale również o windsurfingu oraz wingfoilu. Każda z dyscyplin różni się nieco od siebie, jednak łączy je ogromna dawka adrenaliny i endorfin, ulatniających się podczas dryfowania na desce. Szkoła windsurfingu zapewnia swoim kursantom maksymalny poziom bezpieczeństwa poprzez udostępnianie najnowocześniejszego sprzętu, pianki, kasku oraz kamizelki asekuracyjnej, a także poprzez obecność ratownika medycznego i całego zespołu FunSurf. Kursanci mogą liczyć na wsparcie i wyrozumiałość przez cały czas trwania szkoleń. Instruktorzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc podopiecznym w opanowaniu teorii, jak i praktyki w sprawny i skuteczny sposób. Odpowiednie podejście sprawia, że atmosfera panująca podczas kursów jest wyjątkowo przyjazna i swobodna. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na kurs wingfoila, kitesurfingu, czy też windsurfingu – możesz oczekiwać pełnego profesjonalizmu oraz indywidualnego podejścia. Odwiedź stronę FunSurf, aby dowiedzieć się, co dokładnie oferuje szkoła windsurfingu i w jaki sposób dokonać rezerwacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *