Lato to nie tylko słońce, wygrzewanie się na plaży czy wyjazdy zagraniczne – lato to również doskonały czas na szkolenia zawodowe czy hobbystyczne. Zobaczmy zatem, co aktualnie dzieje się w najróżniejszych miastach w Polsce w zakresie wakacyjnych szkoleń.

W Gdańsku oprócz wielu nadmorskich wydarzeń możemy „zahaczyć” o szereg biznesowych szkoleń, szczególnie dla kadry zarządzającej. Wśród najpopularniejszych znajdziemy najróżniejsze szkolenia coachingowe, z zarządzania i delegowania pracowników czy ze skutecznej komunikacji pracowników. Nie trzeba chyba nikomu przypominać, że wyjazdy szkoleniowe organizowane w takim mieście można połączyć ze zwiedzaniem i wypoczynkiem na plaży. Przyjemne z pożytecznym. Wspaniałe zajęcia odbywające się w rewelacyjnym mieście, czy można chcieć czegoś więcej?

A co się dzieje w tym samym czasie w Poznaniu? Poznań to miasto ludzi niezwykle pracowitych i oszczędnych także w czasie wakacji, dlatego nawet teraz organizuje się najróżniejsze kursy dla pracowników firm. Rzecz jasna wśród szkoleń znajdziemy mnóstwo tych dofinansowanych przez EFS bądź takich w promocyjnej – wakacyjnej ofercie, w tym czasie jest zdecydowanie taniej niż w tak zwanym roku szkolnym. Jakie szkolenia znajdziemy w tym mieście? Przede wszystkim nie brakuje szkoleń dla pracowników biurowych oraz windykacyjnych, a także najróżniejszych szkoleń komputerowych i z obsługi klienta. Wszelkie oferty wakacyjnych szkoleń znajdą Państwo na www.szkolenia24h.pl.

Mówiąc o szkoleniach nie sposób nie wspomnieć o Warszawie, w której to organizuje się zdecydowanie najwięcej kursów w skali całego kraju. To właśnie tu znajdziemy największą ilość szkoleń językowych, wśród których są także te połączone z wyjazdami na przykład do Anglii czy do Niemiec. W bazie szkoleń prezentowanych na Szkolenia24h.pl znajdziemy wiele z zakresu logistyki, kontroli zarządczej, obsługi klientów czy zaawansowanych programów graficznych.

Z Warszawy jedziemy do Krakowa, aby sprawdzić ciekawe propozycje na dokształcanie zarówno dla pracowników firm, jak i dla wszystkich zainteresowanych. Z ciekawszych szkoleń możemy wymienić chociażby szkolenie z prawa prasowego i informacji publicznej, umowy handlowe w praktyce czy procedury antymobbingowe oraz antydyskryminacyjne. Do tego wiele szkoleń sprzedażowych, komputerowych oraz szereg z zakresu zamówień publicznych w promocyjnych cenach. Ofertę uzupełniają szkolenia barmańskie czy kelnerskie, które w szybki sposób umożliwiają młodym znalezienie często tymczasowej pracy.

Latem, gdy dni są najdłuższe zdecydowanie łatwiej jest zmobilizować się do aktywnego spędzania czasu wolnego. To właśnie w tym czasie jesteśmy bardziej skłonni do uczestnictwa w najróżniejszych doszkalających kursach tym bardziej, że wiele firm szkoleniowych na czas wakacji przygotowuje specjalne promocyjne oferty szkoleń.

M-S-M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *