ArtykułyInformacjeSzkolenia

Zmiany w prawie pracy – szkolenia 2018

Przed nami Nowy Rok, wraz z jego nadejściem nastąpią zmiany w prawie pracy. W 2018 roku rząd szykuje szereg nowelizacji, które mają regulować stosunki pomiędzy pracodawcami, a pracownikami. Przede wszystkim zmiany nastąpią w świadectwie pracy, w regulacji ochrony praw rodzicielskich, w płacach oraz wskażą nowe wykazy prac uciążliwych.

Po raz kolejny nastąpią zmiany w prawie pracy. W 2017 roku mogliśmy być świadkami nowelizacji, które nastąpiły w styczniu, kwietniu, maju, czerwcu, październiku. Teraz czeka nas jeszcze grudniowa regulacja prawa. 2018 rok szykuje kolejne zmiany, dlatego będąc właścicielami firm czy zarządzając zespołem w pracy, warto dokładnie przeanalizować nowy kodeks, aby móc w razie potrzeby skorzystać ze swoich praw. A co dokładnie ulegnie odświeżeniu? Tego wszystkiego będziecie mogli dowiedzieć się na szkoleniu ze zmian w prawie pracy w 2018 roku.

Dla kogo szkolenie?

Szkolenie skierowane jest przede wszystkim dla zarządców, prezesów i menadżerów HR. Z powodzeniem mogą w nim uczestniczyć także osoby, które chcą poznać nowy kodeks pracy, poznać swoje prawa i obowiązki.

Cel szkolenia

Na szkoleniu poznacie wszystkie nowelizacje oraz zmiany, jakich możemy się spodziewać w przyszłym roku. Zostaną szczegółowo omówione także wszystkie poszczególne zagadnienia z związane z nowelizacjami. Ponadto, szkolenie zawierać będzie także weryfikację zmian, tzn. wspólnie zostanie ustalone czy zmiany te są korzystne czy raczej zbędne oraz jakie mogą być ich konsekwencje na kolejne lata. Z pewnością warto skorzystać z tego szkolenia, będąc pracodawcą, zarządzającym lub pracownikiem warto znać swoje możliwości i prawa, aby nie zostać oszukanym i wiedzieć, kiedy zawalczyć o swoje dobre imię.

Zakres szkolenia ze zmian w prawie pracy

Szkolenie z zakresu zmian w prawie pracy to bogato ilustrowane kompendium całej, potrzebnej i wartościowej wiedzy. W poszczególnych blokach, zostaną poruszane poszczególne zmiany, jakich możemy spodziewać w przez cały rok 2018. Wszystkie aspekty zostaną szeroko omówione, także w kontekście problemów, które mogą się pojawić. Postaramy się także wspólnie odszukać odpowiedzi na najbardziej nurtujące nas pytania. Całe szkolenie oparte będzie na łatwych do zrozumienia przykładach, aby temat był jak najbardziej przystępny dla odbiorców.

Będąc pracodawcą, pracownikiem, zarządcą lub menadżerem HR, warto uczestniczyć w szkoleniu ze zmian w prawie pracy na 2018 rok. Dzięki temu poznamy wszystkie zagadnienia, które ulegną zmianie i nowelizacji w przyszłym roku. Jako osoby fizyczne często nie wiemy, kiedy są przekraczane granice wobec nas w pracy, warto posiadać tę wiedzę, aby móc obronić swoje prawa. Szkolenie jest prezentowane w przystępny i łatwy sposób, posiada ciekawe ilustracje i jest bogate w życiowe przykłady, dzięki temu  trudne przepisy są łatwiejsze w odbiorze.

Firmy, organizujące szkolenia ze zmian w prawie pracy w 2018 roku:

  • Maciołek & Wspólnicy Sp. z o. o.

Adres: ul. Św. Filipa 23/4, 31-150 Kraków

NIP: 6793095813

Telefon: +48 608 667 938

E-mail: biuro@szkoleniamaciolek.com

https://szkoleniamaciolek.com/szkolenie-z-prawa-pracy/

  • Avenhansen

Adres: ul. Podłącze 31, 30-218 Kraków

Telefon: (12) 399-41-90

E-mail: krakow@avenhansen.pl

  • Berndson

Adres: ul. Dobrego Pasterza 104, 31-416 Kraków

Telefon: (12) 633-00-99

  • Maestra Firma Szkoleniowa

Adres: ul. Nowy Świat 18, 32-020 Wieliczka

Telefon: +48 510 750 016
E-mail: biuro@imaestra.pl

  • Mati Consulting Szkolenia

Adres: Mchy 6, 63-130 Książ Wlkp.

Telefon: +48 600 433 371

E-mail: www.szkolenia-mc.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *