Power point jest jednym z najczęściej używanych programów do przygotowywania prezentacji. To jeden z elementów pakietu biurowego Microsoft Office, bez którego trudno wyobrazić sobie pracę wielu przedsiębiorstw na całym świecie.

W pakiecie biurowym Microsoft Office znajdziemy także inne popularne programy jak Word Access, Exel lub Outlook. Zna je nie tylko każdy pracownik biurowy, ale i przeciętny użytkownik komputera. W szkołach, na lekcjach informatyki są nawet prowadzone zajęcia dotyczące najważniejszych aplikacji firmy Microsoft.

PowerPoint umożliwia tworzenie multimedialnych prezentacji. Na slajdach możemy umieścić grafikę, wykresy czy tekst. Różnorodne animacje, szablony czy albumy wraz z dużą ilością opcji tworzą znakomity produkt, używany zarówno przez firmy, jak i osoby prywatne. Prezentacje stworzone w programie PowerPoint bardzo dobrze służą nauczycielom, wykładowcom szkoleniowcom, trenerom czy handlowcom. Kursy PowerPoint skierowane są jednak do szerszego grona odbiorców: wiedza z obsługi programu przyda się na wielu stanowiskach pracy, a także podczas jej poszukiwania.

Szkolenia PowerPoint znaleźć można między innymi w jednym z największych serwisów szkoleniowych w polskiej sieci- www.szkolenia24h.pl , w zakładce szkolenia informatyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *