Portale szkoleniowe

Doskonałym źródłem informacji o aktualnych szkoleniach kursach są właśnie portale szkoleniowe.

Portal szkoleniowy szkolenia24h.pl  zapewnia  szeroki wybór aktualnych  szkoleń i kursów w każdym regionie kraju i zagranicą. Dodatkowo można tu znaleźć ciekawe artykuły i informacje z branży szkoleniowej. Firmy szkoleniowe prezentują swoje oferty edukacyjne i docierają do szerokiego grona odbiorców – klientów.  Użytkownicy dzięki partolą szkoleniowym mogą w jednym miejscu wybrać interesujące go szkolenie, kurs i zapisać się na nie.

Prezentacja wielu szkoleń w jednym miejscu to wybranie tego odpowiedniego po wielu kryteriach cenie, lokalizacji, terminie – wiele firm szkoleniowych organizuje podobne szkolenia tematykę porusza taka samą ale są różnice w cenie czy też w komforcie miejsca szkolenia. Szukając po stronach firm nie ma użytkownik takich możliwości dobrania dopasowania oferty jak w portalach szkoleniowych.

Jeśli oferty danej firmy nie sprzedają się na portalu szkoleniowym może to oznaczać że nie jest ta propozycja konkurencyjna na tle innych ofert.

 

 

 

One thought on “Portale szkoleniowe

  • Według mojego rozeznania są zaledwie dobre 2-3 portale szkoleniowe, które są darmowe. Większość portali jest płatna i nie są to małe kwoty. Małych firm szkoleniowych na to nie stać.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *