ArtykułyInformacjePorady

Jak stworzyć idealny manicure hybrydowy w domu?

Manicure hybrydowy stał się ulubieńcem wielu kobiet ze względu na swoją trwałość i wytrzymałość. Dzięki niemu nie musimy martwić się o to, że cokolwiek stanie się z naszą stylizacją podczas wykonywania określonych czynności w ciągu dnia.

W końcu żadna z nas nie lubi tego uczucia, kiedy nagle w drodze do pracy lub na zakupy okazuje się, że połowa lakieru na naszych paznokciach najzwyczajniej odpadła, pozostawiając nieestetyczne luki. Dlatego też hybryda okazuje się być lepszym rozwiązaniem szczególnie w przypadku kobiet zajętych pracą oraz natłokiem innych obowiązków. Czy musimy jednak chodzić systematycznie do kosmetyczki, aby nasze paznokcie wyglądały schludnie i elegancko? Oczywiście, że nie! Przygotowaliśmy dla Ciebie krótką ściągawkę, dzięki której wykonasz klasyczny manicure hybrydowy samodzielnie w domu.

Zacznij od zakupów!

Do wykonania manicure hybrydowego, będziesz potrzebowała kilku podstawowych produktów i urządzeń, takich jak: lakier hybrydowy w wybranym przez siebie kolorze, baza i top hybrydowy, cleaner, waciki bezpyłowe, pilniczek do paznokci, kopytko do odsuwania skórek, bloczek polerski oraz lampa UV/LED. Każdy z wymienionych produktów odgrywa kluczową rolę w drodzę do wymarzonej stylizacji. Warto sięgnąć zatem po produkty znanych i sprawdzonych marek kosmetycznych jak Semilac, czy Claresa, wyróżniające się doskonałą gęstością oraz pigmentacją. Tak się składa, że tego typu produkty znajdziesz w ofercie hurtowni La Diosa w bardzo korzystnych cenach. Sporządź listę najpotrzebniejszych produktów, o których wspomnieliśmy, wejdź na stronę internetową ladiosa.pl i złóż zamówienie, a już po 24h będziesz mogła przystąpić do samodzielnego wykonania hybrydy!

 

 

Hybryda krok po kroku

Zakupy zrobione, czas na manicure! Na samym początku zdezynfekuj dłonie, aby mieć pewność, że pracujesz na czystych paznokciach, pozbawionych jakichkolwiek zarazków. Następnie sięgnij po kopytko do skórek, którym delikatnie odsuń wszystkie skórki i nabłonki znajdujące się na powierzchni płytki paznokcia. Przy pomocy pilniczka, nadaj swoim paznokciom określony kształt, a następnie zmatuj je bloczkiem polerskim. Nasącz wacik cleanerem i przetrzyj nim wszystkie paznokcie. Zaaplikuj jedną, bardzo cienką warstwę bazy hybrydowej, a następnie włóż całą rękę do lampy UV/LED na około 30 sekund. Teraz możesz nałożyć jedną warstwę lakieru w wybranym przez siebie kolorze oraz utwardzić ją w lampie. Pamiętaj, aby nakładać cienkie warstwy produktu, dzięki czemu całość będzie wyglądać ładnie i schludnie. Lepiej zaaplikować dwie cienkie warstwy lakieru niż jedną grubą. Po nałożeniu i utwardzeniu lakieru nałóż cienką warstwę topu i włóż rękę ponownie do lampy. Na sam koniec przetrzyj całość wacikiem nasączonym cleanerem. Gotowe!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *