Praca w domu czy w biurze coworkingowym?

Wstajesz, włączasz komputer, pijesz pierwszą kawę, zaczynasz pracę. Mija 10 minut, odbierasz telefon stacjonarny – głos telemarketera przedstawia ci nowe promocje i oferty. Grzecznie dziękujesz i wracasz do pracy. Gdy jesteś już gotowy, by zacząć codzienne obowiązki, znowu telefon. Tym razem to znajomy bądź ktoś z rodziny. Nie wszyscy rozumieją, że praca w domu wymaga skupienia i spokoju. Znajomi chcą przyjść na kawę – jeśli się zgodzisz, stracisz wiele cennego czasu. Odmówisz – być może ktoś się na ciebie obrazi. Kolejny telefon od telemarketera. Nie, nie jesteś zainteresowany pokazem naczyń w pobliskim hotelu X w sali konferencyjnej Y. Siadasz do pracy, rozpoczynasz pracę – jednak przez ile czasu nikt nie będzie ci przeszkadzał?

To scenariusz pracy w domu kawalera bądź singla. Gdy dochodzi do tego opieka nad dziećmi czy domem, trzeba mieć dużo silnej woli, by pracować w domu równie efektywnie, jak w normalnym miejscu pracy lub kawiarni.

Freelancerzy, wolni strzelcy, osoby działające na własny rachunek – Miejsce coworking Warszawa to oferta między innymi dla nich. Abonament uprawniający do wizyt w biurze coworkingowym nie jest wygórowany, dodatkowo poparty dobrymi warunkami do pracy – dostęp do internetu, urządzeń biurowych itp.

Biura coworkingowe najłatwiej znaleźć w większych miastach – oferty sal na wynajem, itp. znajdują się na przykład w internecie – wystarczy wpisać frazę „miejsce coworking” i miasto, które nas interesuje. Oferty dostępne są także w serwisie www.konferencyjne.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *