Wiele firmy woli, aby ich sesje szkoleniowe były ograniczone tylko do pracowników u nich zatrudnionych. W takim przypadku warto rozważyć opcję szkolenia zamkniętego ograniczone dla jednej firmy. Tego typu szkolenia zapewnia, że ​​tylko Twój personel będzie obecny. A jeśli masz tylko jedną osobę do samodzielnego przeszkolenia, rozważ opcję szkolenia indywidualnego.

Klienci, którzy zdecydują się na szkolenia zamknięte, nadal otrzymują te same wspaniałe korzyści, jakie oferują firmy szkoleniowe w szkoleniach otwartych, takie jak – szkolenia prowadzone przez doświadczonych certyfikowanych trenerów, wykorzystujące kompleksowe materiały szkoleniowe z ćwiczeniami. Oznacza to po prostu, że na treningu nie będzie nikogo poza tobą i twoimi kolegami.

W przypadku małych i średnich firm szkolenia zamknięte dla firm stają się coraz bardziej istotne. Szkolenie zamknięte może pomóc organizacjom w osiągnięciu lepszych i wydajniejszych sposobów prowadzenia działalności.

Korzyścią jest to, że szkolenie zamknięte będzie ukierunkowane na specyficzne wymagania firmy. W ten sposób „gotowy” (standardowy) kurs będzie koncentrował się na tematach, które są najważniejsze dla potrzeb danej firmy, z mniejszą uwagą na obszary, w których umiejętności są już obecne lub nie są niezbędne. Ponadto kurs może być nieco zmodyfikowany lub całkowicie dostosowany (zindywidualizowany) do potrzeb edukacyjnych firmy i pracowników.

Najlepsze w treningu zamkniętym jest to, że jest bardziej elastyczne niż szkolenie otwarte. Możesz dostosować kurs, jeśli tylko odpowiada Twoim potrzebom. Szkolenie zamknięte można dostosować do modelu biznesowego Twojej firmy.

Tego typu szkolenia zamknięte mogą być organizowane w siedzibie firmy klienta ewentualnie przeprowadzane w zewnętrznych salach szkoleniowych. Ciekawym pomysłem jest połączenie tego typu nauki pracowników z weekendowym wyjazdem integracyjnym w jakieś ciekawe miejsce – obiekt szkoleniowy. Szkolenie w ramach zamkniętego programu to także dobry sposób na utrzymanie motywacji pracowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *