To, co wydaje się być oczywiste w życiu prywatnym  już nie do końca jest oczywiste w życiu zawodowym. Zdrowie, bezpieczeństwo, życie – nas, naszych bliskich jest najważniejsze, dlaczego więc zapominamy o tych cechach w zakładach pracy, czy w firmach?

Źle się dzieje, gdy pracodawcy zapominają o swoich kluczowych obowiązkach dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy. Jeszcze gorzej, gdy pracodawca przestrzega prawa pracy, a pracownik celowo je omija, bądź łamie.

Wszelkie wątpliwości dotyczące tego, co nam wolno, a czego nie na stanowisku pracy rozwieją szkolenia BHP (jeśli oczywiście takie przeszliśmy). Jeśli nie było ich w miejscu zatrudnienia, to znak, iż firma, zakład pracy łamie prawo!

Obecnie mamy wiele możliwości, aby skorzystać ze szkoleń BHP, na przykład:

Szkolenia BHP e-learning , gdzie pracownicy z poziomu swojego miejsca pracy mogą logować się do platformy edukacyjnej i tak rozwiązywać teksty, zdobyć certyfikat.

– Szkolenia BHP tradycyjne, czyli takie organizowane w zakładzie pracy, w firmie w trybie jednodniowym, zakończone testem i certyfikatem.

– Szkolenia BHP wyjazdowe, czyli przeprowadzone w trakcie wyjazdu integracyjnego do dowolnie wybranego miejsca w Polsce. Przebiegają najczęściej według ściśle określonego harmonogramu: zajęcia szkoleniowe, tekst i certyfikat, wspólny posiłek, gry integracyjne, czas wolny i odpoczynek.

Jak widać, aby zdobyć wymagane dokumenty dotyczące szkolenia BHP wcale nie trzeba wielkich nakładów czasu wolnego, ani pieniędzy. Szkolenia BHP są jednymi z najtańszych szkoleń na rynku branżowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *