Dla większości firm i podmiotów biznesowych konferencje są na porządku dziennym. To naturalne, że z każdym kolejnym takim wydarzeniem oczekiwania uczestników rosną w górę. Teraz, by można było nazwać konferencję udaną, nie wystarczy jedynie zarezerwować sali i kilku krzeseł – trzeba także zadbać o transport, nocleg, wyżywienie i atrakcje, aby uczestnicy wrócili z eventu zadowoleni. Zatem, jakie jest najlepsze miejsce na konferencję w Poznaniu?

Jak i gdzie zorganizować udaną konferencję firmową?

Jeśli na Twoich barkach spoczywa obowiązek organizacji konferencji firmowej, mamy dla Ciebie kilka porad. Przede wszystkim, zacznij od wyboru czasu i miejsca wydarzenia, a następnie poinformuj o nim uczestników. Nie da się ukryć, że jeśli chodzi o sale szkoleniowe Poznań może pochwalić się sporą liczbą jakościowych ofert. Warto więc uwzględnić to miasto, gdy szukamy najbardziej optymalnego rozwiązania.

Gdy czas i miejsce są już znane, pora zagłębić się w szczegóły. Przygotuj plan wydarzenia z uwzględnieniem wszystkich detali – nawet godzin przerw na kawę. Pomoże to uczestnikom zaplanować swój dzień. Jeśli nie jest to szkolenie jednodniowe pamiętaj, aby zorganizować dla wszystkich wyżywienie i nocleg, a także, w razie potrzeby – transport. Nie zapomnij również przygotować się do prezentacji treści na konferencji – to w końcu główny cel całego spotkania.

Hotel Lechicka – najlepsze miejsce na konferencję w Poznaniu

Przeglądając polecane sale szkoleniowe w Poznaniu możemy natrafić na ofertę Hotelu Lechicka. Obiekt ten zlokalizowany jest w pobliżu śródmieścia, dzięki czemu proponuje niższe ceny, a także większy spokój i ciszę niż samo centrum. Na miejscu gości wita kompetentna obsługa, która jest gotowa wszystkim się zająć – od przygotowania pomieszczeń na konferencję, aż po organizację atrakcji dla uczestników.

Hotel Lechicka dysponuje czterema salami szkoleniowymi wyposażonymi we wszystkie niezbędne akcesoria, w tym: projektory, ekrany, flipcharty i wiele innych. Z każdego pomieszczenia rozpościera się panoramiczny widok na Poznań, który zachwyci każdego uczestnika wydarzenia. Miejsce oferuje także pełne pakiety żywieniowe i noclegowe – a więc wszystko w jednym miejscu. Jeśli więc zastanawiasz się, jakie jest najlepsze miejsce na konferencję w Poznaniu – odpowiedzią jest Hotel Lechicka.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *