ArtykułyPoradySale szkoleniowe

Konferencja w centrum Warszawy? Teraz jest to jak najbardziej możliwe.

Konia z rzędem temu, komu udało się zorganizować konferencję w centrum Warszawy bez obaw o logistykę, zabezpieczenie gastronomiczne i łatwość dojazdu z lotnisk na Okęciu i w Modlinie.

Na szczęście dziś zorganizowanie takiego spotkania jest dużo łatwiejsze. DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre to nie tylko obiekt wypoczynkowo-rozrywkowy, ale też idealne miejsce do przygotowania konferencji dla kilkuset osób.

Centrum konferencyjne w Warszawie i jego możliwości

Zacznijmy od przestrzeni, a więc czynnika, który dla osób organizujących konferencję jest chyba najważniejszy. DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre to obiekt, który na organizację eventów, spotkań i konferencji przeznaczył aż 5000 metrów kwadratowych swej powierzchni. Goście hotelu mają do dyspozycji ponad 20 różnych sal konferencyjnych (z pełnym wyposażeniem multimedialnym), a także Salę Balową, tematyczną restaurację i przestrzeń klubową. Wszystko to po to, aby nie tylko móc efektywnie pracować, ale też po to, by zregenerować się po wymagających spotkaniach. Co więcej, DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre to nie tylko centrum konferencyjne w Warszawie, ale też baza aż 720 miejsc noclegowych, które różnią się między sobą poziomem standardu, dostępną powierzchnią i wyposażeniem.

Nieskończony potencjał

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre to nie tylko przestrzeń, ale i potencjał. Organizator eventu bądź konferencji może je zorganizować zgodnie z własnymi preferencjami, omawiając ten temat z zespołem zajmującym się kompleksowym doradztwem organizacyjnym. Dzięki temu można łatwiej zarządzać dostępną przestrzenią, organizować spotkania dla kilku odrębnych grup, a także korzystać z posiadanego sprzętu multimedialnego. Wsparcie ze strony specjalistów pomoże również w zagospodarowaniu czasu wolnego, co zresztą będzie dużo łatwiejsze dzięki dostępowi do bogatego zaplecza gastronomiczno-rozrywkowego. Co ważne, obiekt zapewnia też nieograniczony dostęp do WIFI, dzięki któremu można zorganizować np. telekonferencję, a także oddaje do dyspozycji Gości przestronny ogród, którego obecność docenią zwłaszcza osoby ceniące sobie ciszę i spokój.

Koniec problemów z logistyką!

Kolejnym, niewątpliwym atutem obiektu jest jego położenie. DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre znajduje się blisko centrum Warszawy, co z pewnością będzie istotne dla tych osób, które po konferencji chcą zobaczyć to miasto na własne oczy. Wystarczy jedynie 15 minut, by dostać się samochodem z hotelu do ścisłego centrum stolicy Polski. Z kolei dwa najbliższe i największe lotniska, to jest Okęcie i Modlin, znajdują się w odległości zaledwie (odpowiednio) 25 i 40 minut jazdy samochodem. DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre to miejsce, w którym nigdy nie zabraknie przestrzeni parkingowej. Na dwóch parkingach można pomieścić razem aż 600 samochodów, z czego 150 na terenie parkingu podziemnego.

Zorganizowanie konferencji dla kilkuset osób w centrum Warszawy nie musi być już problemem. Dzięki dostępowi do wielu funkcjonalnych sal, obecności bogatego zaplecza gastronomicznego, a także strefie SPA, centrum konferencyjne w Warszawie wchodzi do ścisłej czołówki obiektów zajmujących się organizacją firmowych spotkań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *