Rozpoczęcie nauki nowego języka to dla wielu osób nie lada wyzwanie. Oprócz podjęcia wysiłku intelektualnego, wymaga także systematyczności. W XXI wieku bez znajomości języka obcego jednak ani rusz! Nauka języka angielskiego stała się obecnie na tyle popularna, że szkoły językowe prześcigają się w ofertach. Większość z nich oferuje jednak stacjonarne kursy nauki, które swoją formułą nie zawsze odpowiadają wszystkim zainteresowanym. Co z osobami, które posiadają szereg obowiązków bądź też pracują w niestandardowych godzinach, np. popołudniami i wieczorami, kiedy to zwykle odbywają się zajęcia? Nauka języka angielskiego na odległość? Z Effectiva to możliwe!

Na odległość, czyli jak?

Co zatem kryje się za tym enigmatycznym terminem: na odległość? Odpowiadamy: nowoczesne technologie! W czasach, kiedy rzeczywistość realna oraz wirtualna istnieją niemalże równolegle, a granice pomiędzy nimi niemalże się zatarły, nauka języka angielskiego jest możliwa także za pośrednictwem innowacyjnych rozwiązań. Idealnym narzędziem do nauki języka angielskiego na odległość jest komunikator Skype, który pozwala się połączyć dwóm lub grupie osób, znajdujących się jednocześnie na dwóch różnych krańcach świata. W XXI wieku nauka języka angielskiego na odległość nie zna ograniczeń.

Nauka angielskiego we własnym domu i na tropikalnych wyspach

Opracowując nową metodę nauki angielskiego przez Skype staraliśmy się wyjść naprzeciw osobom, które ze względu na miejsce zamieszkania, charakter pracy czy sytuację rodzinną nie są w stanie uczestniczyć w zajęciach w placówkach naszej szkoły. Myśleliśmy także o wszystkich tych, dla których zacisze własnego domu stanowi idealne miejsce do nauki nowego języka, a zamiast zajęć grupowych preferują oni indywidualne konwersacje.

Nauka języka angielskiego na odległość to doskonałe rozwiązanie dla osób mieszkających na przedmieściach, którym dojazd do miasta na zajęcia pochłonąłby sporo czasu. Po co stać w korkach, jeśli w tym czasie można przyswajać nowe słówka i zwroty po angielsku? Kurs na Skype sprawdzi się także w przypadku wszystkich tych, którzy często podróżują lub zmieniają miejsce pobytu. Obywatelom świata znajomość języka angielskiego pozwoli na nawiązanie nowych znajomości, zdobycie lepszej pracy, da także możliwość uczestnictwa w życiu kulturalnym miasta. Z nauki nie muszą rezygnować także ci, którzy zdecydują się na miesięczne lub roczne wakacje na drugim końcu świata. Angielski przez Skype to także dobra opcja dla wszystkich, którym trudno jest wygospodarować czas wolny na własne, dodatkowe aktywności. Jesteś świeżo upieczonym rodzicem lub opiekujesz się osobami starszymi? Możesz mieć ich na oku jednocześnie ucząc się angielskiego z naszym lektorem.

Z Internetem możesz wszystko

Jedynym warunkiem, jaki musi zostać spełniony, aby móc brać udział w zajęciach nauki angielskiego przez Skype jest dostęp do Internetu, a ten w dzisiejszych czasach jest niemalże nieograniczony. Angielskiego na odległość wygodniej będzie Ci się uczyć korzystając podczas zajęć z komputera, jednakże w sytuacjach awaryjnych możesz także użyć swojego smartfona. Decydując się na kurs nauki języka online w naszej szkole nie musisz martwić się o zakup podręczników lub dodatkowych pomocy. Wszystkie potrzebne materiały otrzymasz od nas drogą elektroniczną. Zajęcia prowadzone są w formule jeden na jeden – cała uwaga lektora skupiona będzie zatem jedynie na Tobie, co przełoży się na Twoje szybkie postępy w nauce nowego języka.

Odbierz darmową lekcję i sprawdź, jak to działa

Aby sprawdzić czy nauka angielskiego z wykorzystaniem nowoczesnych technologii to coś dla Ciebie – odbierz darmową lekcję przez Skype. Tylko u nas masz możliwość sprawdzenia tej formuły bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów! Aby odebrać darmową lekcję wystarczy wypełnić formularz kontaktowy lub zadzwonić pod numer +48 606 426 870. Możesz zadzwonić o dowolnie wybranej przez siebie porze. Dla Twojej wygody przy telefonie dyżurujemy całą dobę we wszystkie dni tygodnia. Wykręć numer w dogodnym dla Ciebie momencie, odbierzemy także w weekend. W trakcie krótkiej rozmowy wspólnie ustalimy odpowiednią porę na odbycie Twojej pierwszej darmowej lekcji z wykorzystaniem nowoczesnych technologii oraz dopasujemy właściwego lektora w zależności od Twoich umiejętności. Przygotuj się zatem na kilka pytań dotyczących Twojego doświadczenie z nauką angielskiego. Po odbyciu pierwszej lekcji to Ty decydujesz, czy masz ochotę na kolejną. Nauka angielskiego z wykorzystaniem nowoczesnych technologii ze względu na swój innowacyjny charakter nie musi przypaść do gustu absolutnie wszystkim. Doświadczenie ostatnich lat pokazuje jednak, że ten typ nauki zdobywa coraz szersze grono zwolenników. Po odbyciu pierwszej, darmowej lekcji większość naszych uczniów na drugie spotkanie online zapisuje się zaraz następnego dnia. Przekonaj się, że nauka angielskiego na odległość łączy w sobie przyjemne z pożytecznym i sprawdza się w przypadku osób w różnym wieku, zarówno uczniów, studentów, jak i osób, które pracują lub wychowują dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *