Systematyczność to cecha niezbędna podczas nauki czegoś nowego. W przypadku języków obcych sprawdza się jednak szczególnie – utrwalanie nowopoznanych reguł, czy słówek, sprawdzi się potem w praktycznym wymiarze nauki. Znajomość angielskiego od wielu lat uznawana jest jako standard. Potrzebny jest w pracy, na wakacjach czy podczas oglądania filmów lube seriali. Jak rozpocząć naukę tego języka?

Angielski można szlifować na wiele sposobów. Jedną z metod, łączących przyjemne z pożytecznym, jest oglądanie różnego rodzaju materiałów video po angielsku – bajek, filmów, seriali. Pozwala to na osłuchanie się i zapoznanie z angielskim mówionym. W celu szlifowania angielskiego warto również wziąć pod uwagę różnego rodzaju aplikacje wspomagające ten proces. Zawierają one między innymi bogate bazy słownictwa, czy różne gry językowe. Taka nauka to sama przyjemność, ale może warto rozpocząć swoją przygodę z nowym językiem od kursu?

 

Angielski w Lublinie – kurs językowy dopasowany do wieku!

W szkole językowej Columbus przyszli uczniowie mają możliwość wybrania kursu, który sprosta ich oczekiwaniom oraz dopasuje się do ich poziomu umiejętności. Zajęcia dzielą się przede wszystkim na grupy wiekowe, dzięki czemu będziesz mógł uczyć się języka angielskiego wraz ze swoimi rówieśnikami. W szkole językowej Columbus grupy dzielą się na:

  • Dzieci w wieku 2-7 lat – prowadzimy oddzielne grupy dla 2-latków, 3-latków, 4- i 5-latków, 5- i 6-latków oraz dzieci zerówkowych; uczymy metodą Teddy Eddie łączącą prawdziwą naukę z zabawą;
  • Dzieci z klas I-II;
  • Dzieci i młodzież szkolną;
  • Maturzystów – oferujemy kurs standardowy 100-lekcyjny i ekspresowy 50-lekcyjny;
  • Studentów – w trybie standardowym (2 razy w tygodniu) i dla zabieganych (raz w tygodniu);
  • Dorosłych – również w dwóch trybach.

Szkołę możesz znaleźć w aż trzech lokalizacjach w Lublinie — ul. Krakowskie Przedmieście 55, Jana Sawy 1 A oraz Kaskadowej 11. Zdecyduj się na dogodny dla siebie adres i zacznij uczyć się jednego z wybranych języków w Columbusie!

Angielski w Lublinie – kurs językowy

Pójście na kurs językowy to najlepszy sposób na to, aby nauczyć się języka angielskiego. Regularne zajęcia wymuszą na Tobie systematyczność i obowiązkowość w poznawaniu nowych słówek czy zasad gramatyki. Wykwalifikowani nauczyciele i lektorzy dobierają wszechstronny program nauczania, dopasowanym do stopnia zaawansowani. Pozwoli to na naukę gramatyki, poprawę umiejętności słuchania, czytania czy poprawi sposób wymowy. Kurs warto dobrać do swojego poziomu językowego. Wybierz szkołę językową Columbus. Ma ona w swojej ofercie również niemieckim, hiszpańskim, włoskim, rosyjskim, albo francuski!

Więcej informacji na temat oferty szkoły językowej Columbus można znaleźć tutaj: https://www.columbus.lublin.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *