InformacjePorady

Kurs języka angielskiego – mały krok – duże możliwości.

Przeglądając codzienne ogłoszenia rekrutacyjne na różne stanowiska wciąż dochodzimy do wniosku, że  brakuje nam określonych umiejętności, aby wystartować w wyścigu o pracę. Czytając wymagania pracodawców najczęściej zatrzymujemy się na podpunkcie z wymaganą znajomością języka obcego, a przez to odrzucamy jedno ogłoszenie za drugim. Nie musi tak być.

big benZwykle nie trzeba wybitnie posługiwać się danym językiem obcym, a wystarczy znajomość na poziomie dobrym i chęć dalszego rozwoju, a mimo to nie zapisujemy się na kursy językowe. Sami sobie blokujemy szansę na znalezienie  zatrudnienia i rok w rok uparcie tkwimy w martwym punkcie naszego rozwoju osobistego i zawodowego. Czas to zmienić.

Na rynku znajduje się obecnie ogromna ilość szkół prywatnych, w których organizowane są kursy językowe na różnym poziomie. Część z nich umożliwia naukę przez miesiąc gratis, tak, aby uczestnik mógł sam zdecydować czy forma zajęć mu odpowiada czy lepiej szukać czegoś innego. I tak właśnie robią młodzi ludzie i z nich należy brać przykład. Szkolenia językowe to podstawa, aby móc przynajmniej spróbować wystartować na dane miejsce pracy. A zwykle bywa tak, że pracodawca daje czas na zapoznanie się ze specyfiką słownictwa na danym stanowisku pracy, np. z obszaru budowlanki, rolnictwa czy budowy maszyn. Chcąc się rozwijać musimy stanąć twarzą w twarz z wyznaniami.

Wiele szkoleń językowych dostępnych jest pod tym linkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *