Zadziwiające stało się ogromne powodzenie szkoleń e-learningowych, moda na nie dotarła nie tylko do mniejszych i większych firm, ale także do osób bezrobotnych, matek wychowujących dzieci czy do pracowników wyższego szczebla.

890565_mouseCo tak przyciąga do tej zdalnej nauki?

Przede wszystkim (to chyba najważniejsza cecha) – niski koszt zakupu dostępu do platformy szkoleniowej. Dzięki temu na tego typu edukację może pozwolić sobie praktycznie każdy, co więcej w sieci znajduje się całe mnóstwo darmowych kursów, a to już dodatkowy atut. Dalej dostępność i wygoda użytkowania, bo te szkolenia można robić w dowolnym czasie, w dowolnym dniu i w dowolnym miejscu – czy może być coś jeszcze wygodniejszego? (Dostępne szkolenia pod tym linkiem). Kolejna sprawa to możliwość powtarzania materiału ile tylko się da. No i już na sam koniec – certyfikat, czyli potwierdzenie naszego udziału w szkoleniu.

Szkolenia e-learning mogą być językowe, zawodowe i specjalistyczne, a jedyny warunek jaki musimy spełnić, aby z nich korzystać to posiadanie komputera z dostępem do Internetu.

Każdy kto choć raz spróbował przejść przez takie szkolenie wie, że są one tworzone w sposób przemyślany, a to oznacza, że nie jest to zwykłe czytanie tekstu, a analiza wykresów, historyjek obrazkowych, komiksów i rozwiązywanie ciekawych pytań testowych pobudzających do myślenia. Wszystko w oparciu o przyjemną dla oka grafikę, intuicyjne przesuwanie kolejnych modułów oraz logicznie przekazywanej treści.

To propozycja dla wszystkich, dla tych, którzy już pracują i dla tych, którzy dopiero szukają pracy, dlatego, jeśli i Ty masz problem ze znalezieniem zatrudnienia na przykład po pedagogice pomyśl na przykład o kursie z obsługi klienta, sprzedaży, czy PR.

Bardzo wygodne, łatwe w obsłudze i dlatego tak bardzo polecane.

M-S-M

Grafika: www.sxc.hu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *