Wielu z was może mieć ochotę napisać e-booka już teraz, ale absolutnie nie ma pojęcia, o czym będzie pisać. Istnieje wiele e-booków, które sprzedają się dobrze, i wiele innych, które sprzedają się źle. Często temat e-booka ma ogromny wpływ na to, czy uda mu się zarobić.

Aby pomóc Ci zawęzić idee, które pojawiają się teraz w Twojej głowie, oto kilka sugestii, które pomogą Ci zastanowić się, na jaki temat możesz napisać e-booka:


Co wiesz o – Najłatwiejszym sposobem na stworzenie świetnego produktu jest oczywiście napisanie na temat, który znasz na wylot. Jeśli wiesz o czymś, istnieje również duża szansa, że ​​będziesz z tego powodu pasjonatem. Ułatwi to dalszą pracę nad przewodnikiem, a także umożliwi najlepszą radę.


Co chcą Twoi czytelnicy – o wiele łatwiej jest promować własne produkty (zwłaszcza na blogu) niż promować rzeczy jako partner. Jeśli masz już odbiorców, dlaczego nie dowiedzieć się, czego chcą? Możesz to zrobić, tworząc ankietę i pytając ludzi konkretnie lub możesz zajrzeć do najpopularniejszych stron witryny / postów na blogu i zobaczyć, na co reagują Twoi odbiorcy.

 

Skorzystaj z usług wydawniczych – http://www.psychoskok.pl/uslugi-wydawnicze/ – zapewniamy przygotowanie ebooka, książki, korekty i dystrybucje.


W jaki sposób możesz zaoferować największą wartość – Wierz lub nie, ale nie zawsze wiemy, czego chcemy. Dlatego pytanie czytelników, czego chcą w przewodniku, może nie być tym, co chcą kupić. Jako dodatkowy “test”, aby upewnić się, że napiszesz e-booka na odpowiedni temat, zadaj sobie pytanie, co mógłbyś napisać, co pomogłoby ludziom najbardziej. Być może nie jest to coś, na co masz największą wiedzę, ale możesz wiedzieć wystarczająco dużo, aby szczerze pomagać ludziom.

Czytasz ebooki? Zapraszamy na stronę https://coczytamy.pl – tu kupisz ebooki w dobrych cenach.


Rozejrzyj się wokół swojej niszy – witryny takie jak Facebook i Twitter mogą być absolutną kopalnią złota dla pomysłów na produkty. Jeśli zauważysz, o jakie tematy naprawdę troszczy się Twoja branża, możesz stworzyć produkt, który im to zapewnia. Dodatkowo możesz sprawdzić najlepsze blogi w swojej branży i zobaczyć, co promują. Nigdy nie boli zapytać kogoś, czy jego produkt dobrze się sprzedaje. Chociaż nie polecamy kopiowania tego, co inni ludzie tam prezentują, może to dać ci kilka dobrych pomysłów.

Mamy nadzieję, że te wskazówki dały ci pomysły na temat swojego e-booka.

 

Powodów pisania e-booków w pierwszej kolejności, poza oczywistymi korzyściami finansowymi.

Blogerze – napisz książkę, wydaj e-booka http://www.poradniki24h.pl/2160/blogerze-napisz-ksiazke-wydaj-e-booka/


Dlaczego warto pisać eBook?

 

Oczywistą odpowiedzią dla większości ludzi są pieniądze. Jeśli to jest twoja jedyna motywacja, to tracisz. Istnieje naprawdę sporo powodów, aby napisać eBook, o którym początkowo nie pomyślałeś:

Postaw się jako ekspert. Przewodnik – ebook jasno pokazuje, że wiem, co robię w Internecie, więc ludzie przychodzą do mnie po radę. Jeśli napiszesz przewodnik po śmieciach, nikt nie pomyśli o tobie bardzo dobrze. Jeśli jednak sprawisz, że produkt będzie najlepszy, ludzie zaczną cię zauważać.


Posiadanie własnego produktu jest ogromne – Czy próbowałeś kiedyś promować produkt stworzony przez kogoś innego na swoim blogu? Mając 5000 subskrybentów, otrzymujemy tylko około 15 sprzedaży po napisaniu całego posta o produkcie. Jednak kiedy wydajemy własną pracę, sprzedaje się naprawdę dobrze. Pamiętaj, że ludzie czytają Twoją witrynę, więc chętniej kupią produkt, jeśli masz swój produkt.


Pomóż ludziom – najlepiej sprzedające się książki elektroniczne to te, które zaspokajają rzeczywistą potrzebę. Dlatego dobrym powodem do napisania e-booka jest dzielenie się wiedzą na temat, o którym wiesz dużo, i naprawdę dasz pomoc dla kupujących.

 

Własny e-book możliwość dodatkowego dochodu z bloga http://www.prasa24h.pl/18876/wlasny-e-book-mozliwosc-dodatkowego-dochodu-z-bloga.html


Stały dochód – posiadanie stałego dochodu ze sprzedaży e-booków, to wielka korzyść. Mieć produkty które aktywnie promujesz i uzyskujesz dzięki nim dobre dochody pasywne – to ewidentny zysk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *