Sale szkoleniowe na organizacje szkoleń i innego rodzaju spotkania firmowego. Istnieje wiele obiektów w tym hoteli specjalizujących się w wynajmie pomieszczeń na szkolenia i konferencje.

 

Sala szkoleniowa musi być dopasowana powierzchnią i układem krzeseł do liczby uczestników.

Aby organizować różne rodzaju masowe spotkania dotyczące wykładów, szkoleń lub konferencji, konieczne jest wynajęcie odpowiedniej sali, która będzie dość przestronna, a jednocześnie przytulna i wygodna. Takie sale są wyposażone w odpowiednie meble, które zapewniają nie tylko miejsca do siedzenia, ale także miejsce do pracy do robienia notatek i innych rzeczy. Układ ustawienia krzeseł w sali jest wybierany indywidualnie dla każdego wydarzenia, zgodnie z szacunkową liczbą osób, tak aby wszyscy podczas wykładu poczuli się komfortowo. Prawidłowe umiejscowienie uczestników spotkania pozwala doskonale słyszeć i widzieć prowadzącego oraz otrzymywać wszystkie informacje.

5 wskazówek, jak wybrać sale do wynajęcia, na szkolenie – http://www.e-konferencje.pl/artykul/jaka-sala-szkoleniowa-na-wynajem/2948/

Wyposażenie sal szkoleniowych

Z reguły wynajmowane sale są wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia i różnorodny sprzęt, który zapewnia bezprzewodowy Internet, korzystanie z monitorów i ekranów, projektorów multimedialnych, odpowiedniego nagłośnienia itp. Ponadto, co ważne, klimatyzacja lub system grzewczy, dzięki które możesz realizować zaplanowane wydarzenia o każdej porze roku. Wygodne i wysokiej jakości meble, które są używane w salach, umożliwiają słuchanie całego wykładu bez dyskomfortu.

Wynajem odpowiedniej sali szkoleniowej dostosowanej i komfortowej powinna przynieść wiele korzyści zarówno dla organizacji, jak i dla uczestników, zapewnić sukces organizowanemu spotkaniu.

 

Poznaj propozycje sal szkoleniowych na wynajem. Poznaj gdzie wynająć sale na szkolenie.

Ważnym elementem jest lokalizacja sali szkoleniowej. Miejsce, w którym znajduje się, infrastruktura i atrakcje dodatkowe, jakie może zapewnić dany obiekt. Upewnij się, że sala na szkolenia jest dogodnie zlokalizowana i łatwo dostępna. W razie potrzeby należy uwzględnić również miejsca noclegowe dla uczestników.

Na stronie http://www.konferencyjne.pl/sale/ znajdziesz propozycje wielu sal szkoleniowych z Polski

—-

Sala VIP Multimedialna – obiekt Aparhotel Czarna Góra – sala komputerowa w górach

Sala muldimedialna z komputerami na wyposażeniu, idealnie sprawdza się podczas szkoleń, które prowadzone są w jednej sieci komputerowej. Sala szkoleniowa do 25 osób w układzie teatralnym. Zlokalizowana w miejscowości Biała Woda w województwie Dolnośląskim. Idealna do szkoleń z komputerami.

Schematy pojemność sali:

 • Teatralny: 25 osób
 • Klasowy: 16 osób
 • Podkowa: 16 osób

Obiekt oferuje przestronne sale konferencyjne, szkoleniowe oraz dużą bazę noclegową w górskim klimacie to doskonałe miejsce na organizację spotkań biznesowych – szkoleń, konferencji, imprez firmowych. Nowoczesne sale oraz wsparcie znakomitego cateringu. W godzinach wolnych możliwość  skorzystania z miejscowych atrakcji. Nowoczesne zaplecze konferencyjne – 7 klimatyzowanych sal konferencyjnych pozwala na organizację szkoleń, konferencji liczących od 2 do 280 osób. Każde z pomieszczeń wyposażone jest w laptopa z rzutnikiem, ekran i flipchart. Układy sal można aranżować pod konkretne potrzeby, ustawiając stoły, krzesła w dowolnej konfiguracji. Dodatkowym, przyjemnym akcentem jest niesamowity górski widok, który rozpościera się za oknami.

 • Województwo: Dolnośląskie
 • Miejscowość: 57-512 Biała Woda
 • Ulica: Na Skarpie 4

 

—-

SALA SARP – Obiekt: Aparthotel Czarna Góra – sala szkoleniowa we Wrocławiu na 40 osób

Sala SARP – klimatyzowana sala szkoleniowa do 40 osób we Wrocławiu. Na stropie wyeksponowane są szesnastowieczne drewniane belki, a w oknach zabytkowe freski. Sala SARP jest częścią zespołu sal połączonych wspólnym holem, co pozwala na organizację kilku zintegrowanych spotkań, szkoleń. Hol z zabytkowymi elementami stanowi doskonałe tło dla przerw kawowych, bufetów, prezentacji firmowych i wystawienniczych. Z holu znajduje się wyjście na taras, gdzie w sezonie letnim wystawiane są stoliki i parasole.

Sala idealna na: małe konferencje, szkolenia, warsztaty, spotkania firmowe, przyjęcia okolicznościowe.

Układy, pojemność sali:

 • Kinowy: 40 osób
 • Klasowy: 24 osób
 • Inny: 30 osób

Lokalizacja hotelu w samym centrum Wrocławia – kilkadziesiąt metrów od Rynku, tuż przy przepięknej ulicy Kiełbaśniczej i zabytkowej galerii Jatki. Blisko miejskich urzędów, instytucji i biznesu. Szukasz miejsca  na konferencję lub szkolenie w centrum Wrocławia – poznaj ofertę wynajmu sal Art Hotelu Wrocław. To fenomenalny obiekt na szkolenia na mapie Wrocławia –  sale zachwycają swoim stylem, podnoszą prestiż wydarzeń, jakie są w nich organizowane.

 • Województwo: Dolnośląskie
 • Miejscowość: 50-110 Wrocław
 • Ulica: Kiełbaśnicza 20
 —-
Szukasz sali na szkolenie w Warszawie – http://www.e-konferencje.pl/artykul/sale-szkoleniowe-w-warszawie-i-okolicach/2939/ – polecane miejsca na organizację szkoleń, kursów.

Sale szkoleniowe – przegląd — jak wynająć?

Ofert wynajmu sal szkoleniowych co roku jest coraz więcej, wyspecjalizowane obiekty w tym w szczególności hotele przygotowują specjalne pakiety dla firm szkoleniowych – poznaj gotowe pakiety, promocje – http://www.e-konferencje.pl/oferty/kategoria_pakiety-szkoleniowe/ – pakiety konferencyjne, szkoleniowe dla firm.
Zapytanie o ofertę należy wysłać do kilku potencjalnych obiektów, tak aby mieć porównanie ceny i propozycji dodatkowych usług. Dodatkowo należy zwrócić uwagę czy istnieją dodatkowe opłaty za catering, wypożyczenie danego sprzętu itp… W przypadku spotkania kilkudniowego należy sprawdzić, czy obiekt oferuje miejsca noclegowe i na jaką liczbę.

One thought on “Sale szkoleniowe

 • Aby szkolenie stacjonarne mogło się odbyć musi być wynajęta sala szkoleniowa – to takie oczywiste. Miejsce gdzie zorganizować spotkanie ma kolosalne znaczenie na sukces wydarzenia jakim jest szkolenie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *