Jeden z najdłużej działających serwisów konferencyjnych w Polsce przedstawia sale konferencyjne, które gwarantują komfort i wysoki poziom podczas każdego szkolenia i konferencji.

Prezentacje sal konferencyjnych w e-konferencje.pl można zobaczyć wklejając ten link do przeglądarki: http://www.e-konferencje.pl/miejsca/

Hotele_na_konferencjeHotel Zamek Ryn**** to obiekt, który z pewnością można zaliczyć do czołówki najciekawszych obiektów konferencyjnych w Polsce. Powodem jest bogata historia, która sięga XV wieku. Wtedy to rycerze Zakonu Krzyżackiego wznieśli imponujący zamek, który dziś jest wizytówką Rynu. Zabytkowa budowla oferuje też znakomite warunki dla organizatorów konferencji: 10 sal, w tym zamkowy dziedziniec na 1000 osób, 350 miejsc noclegowych oraz liczne atrakcje jak podziemny basen, kasyno, SPA czy przystań żeglarska.O tym obiekcie można też poczytać w artykule na tej stronie.

Centrum Kongresowe Targi Kielce e-konferencje.plW województwie świętokrzyskim znajduje się z kolei nowoczesne Centrum Kongresowe Targi Kielce. Na terenie tego kompleksu znajduje się kilkanaście sal konferencyjnych, wielofunkcyjne foyer, profesjonalne centrum prasowe oraz wielka hala widowiskowa o pojemności 4500 widzów. Konferencję można też zorganizować w sali konferencyjnej położonej w 57- metrowej wieży widokowej. Obiekt zlokalizowany w sercu Gór Świętokrzyskich umożliwia przeprowadzenie praktycznie każdego wydarzenia – od małych spotkań po wielkie kongresy czy targi.

tarasW portalu e-konferencje.pl znajdziemy także sale konferencyjne na polu golfowym. Jednym z takich obiektów jest Klub Golfowy Lisia Polana położony Dolinie Wkry, w bezpośredniej bliskości Kampinoskiego Parku Narodowego. W Polsce golf jest coraz popularniejszym sportem, nie dziwi więc, że organizatorzy łączą konferencję z nauką gry czy zabawami na polu golfowym, które wyłonią lidera grupy czy wskażą słabe i mocne strony pracowników. Do dyspozycji jest profesjonalne 18-sto dołkowe pole i dwie sale konferencyjne, a także hotel, restauracja, plac zabaw dla dzieci, korty tenisowe.

Prezentacje wymienionych obiektów oraz innych miejsc na konferencje z całej Polski można znaleźć w serwisie e-konferencje.pl.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *