ArtykułyInformacjePoradySzkolenia

Kursy internetowe czy stacjonarne – co wybrać?

Wiele osób nie jest przekonanych do internetowych kursów. Jednakże, taka forma przyswajania wiedzy jest bardzo modna i użyteczna! Przedstawiamy kilka zalet nauki online.

Dostęp do wiedzy w każdym miejscu na świecie!

Jesteś zajętą mamą? A może osobą, która pracuje w trybie zmianowym i nie możesz się zapisać na tradycyjny kurs, który odbywa się w konkretny dzień i o konkretnej porze? Postaw na naukę online! W dobie komputerów to już nie problem! Wiele witryn oferuje kursy za pośrednictwem internetu. Szkolenia tego typu dostosowują się do twoich indywidualnych potrzeb. Możesz wybrać godziny i dni, w których chcesz odbywać zajęcia.

Twoje tempo nauki!

Kursy online pozwalają Ci dostosować tempo nauki do własnych możliwości. Możesz z nich korzystać o każdej porze dnia i nocy! Wszystko zależy od tego jak chcesz, aby Twoja nauka wyglądała – to Ty decydujesz!

Możesz wybrać szybkość nauki. Każde wideo możesz regulować poprzez zatrzymywanie, cofanie czy ponowne odtwarzanie. Wszystko w Twoim tempie – po kilka razy wracaj do trudnych zagadnień.

Cena

Kursy internetowe mają zdecydowanie niższą cenę od kursów stacjonarnych. Wersja dostępna ,,na miejscu” jest droższa ze względu na większe koszty które musi ponieść organizator szkolenia jak np. koszt wynajęcia sali szkoleniowej. Kurs online umożliwia ci otrzymanie tej samej wiedzy w zdecydowanie niższej cenie.

Kursy w Lublinie – na co masz ochotę?

Nadal jesteś nieprzekonany do kursów online? My też! Dlatego proponujemy kursy stacjonarne!? Sprawdź oferty wszystkich szkół policealnych w Twojej okolicy! Zdecyduj się na szkołę Kursora w Lublinie! Znajdziesz tu takie kierunki jak: asystent osoby niepełnosprawnej, kosmetyczka, opiekunka środowiskowa, technik administracji, technik BHP, technik eksploatacji portów i terminali, czy technik rachunkowości. Rekrutacja odbywa się dwa razy do roku – semestry zaczynają się w semestrze letnim i zimowym!

Więcej informacji o kursach znajdziesz na: https://www.kursor.edu.pl/

One thought on “Kursy internetowe czy stacjonarne – co wybrać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *