ArtykułyPorady

Jak mogę sprawdzić, kto oglądał mojego Facebooka na żywo?

Odkąd Facebook uruchomił transmisję na żywo na Facebooku na początku 2016 r., influencerzy i firmy skaczą na modę, próbując nawiązać kontakt ze swoimi odbiorcami i zdobyć nowych obserwujących lub klientów.

I nic dziwnego. Wideo na żywo to świetny sposób na dotarcie do odbiorców w rzeczywisty, przyziemny sposób, pokazując, że jesteś gotowy na otwartą komunikację i zdobywanie ich zaufania i uznania.

W przeciwieństwie do YouTube, gdzie większość filmów wygląda bardzo profesjonalnie, jest wysoce wyreżyserowana lub jest zgodna z formatem cookie-cutter, Facebook Live ma bardziej zrelaksowany charakter i jest – oczywiście – na żywo (podczas transmisji na żywo), co pozwala komunikować się z widzami na miejscu.

Co więcej, nie musisz edytować żadnych filmów i zyskujesz to, co najlepsze z obu światów: interakcję na żywo z odbiorcami podczas transmisji na żywo oraz statyczne wideo, które może pozostać w Twoim kanale długo po zakończeniu transmisji na żywo , dzięki czemu użytkownicy mogą polubić i skomentować Twój film tak samo, jak w YouTube.

Istnieją jednak cztery główne rzeczy, których ludzie są ciekawi, jeśli chodzi o Facebook Live, czy to z powodu obaw o prywatność, do celów statystycznych, czy po prostu z ciekawości:

  • Czy widzisz, kto ogląda Facebook Live?
  • Czy widzisz, kto później oglądał Twój Facebook Live?
  • Czy ludzie mogą Cię zobaczyć na Facebooku na żywo?
  • Czy ktoś się dowie, czy oglądałem ich wideo na żywo na Facebooku po jego zakończeniu?

Odpowiadajmy na nie pojedynczo.

Czy mogę zobaczyć, kto ogląda mojego Facebooka na żywo?

Co się dzieje podczas Facebook Live? Czy widzisz, kto ogląda Twój Facebook Live?

Podczas wideo na żywo na Facebooku możesz zobaczyć, kto ogląda Twój Facebook na żywo i każdego, kto wchodzi z Tobą w interakcję w filmie. Jeśli jesteście znajomymi z nimi na Facebooku, otrzymasz powiadomienie, gdy zaczną oglądać Twój film, a jeśli nie jesteście znajomymi, zobaczysz, kiedy wchodzą w interakcję z filmem (to znaczy, kiedy lubią i/lub komentują ).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *