ArtykułyInformacje

Szybkie transfery z Polski do Wielkiej Brytanii

Szybkie transfery z Polski do Wielkiej Brytanii stają się codzienną potrzebą coraz większej liczby osób. Zjednoczone Królestwo jest nadal jednym z popularniejszych kierunków emigracji Polaków, pomimo Brexitu. Praktycznie każdy z nas zna osobę, która wyjechała do UK. Niejednokrotnie zdarza się, że bliscy tych osób, którzy pozostali w ojczyźnie, chcą przesłać im pieniądze. Jak tego dokonać, aby proces przelewu nie był długi i nie wiązał się z całą masą formalności? Jest kilka sposobów na to, żeby przekaz środków z Polski na konto brytyjskie nie musiał kojarzyć się z wydłużoną realizacją. Zapoznaj się z poniższym artykułem i przekonaj się, jak szybkie mogą być transakcje pomiędzy Polską a Anglią!

Szybkie transfery z Polski do Wielkiej Brytanii

Szybkie transfery z Polski do Wielkiej Brytanii są możliwe! Wystarczy, że wybierzesz odpowiedniego pośrednika, który prześle Twoje pieniądze sprawnie i bez zbędnego przedłużania. Każdy z usługodawców odznacza się własną procedurą realizacji transakcji, dlatego analiza dostępnych ofert jest kluczowa. Przecież nikt nie chce obawiać się, że środki nie dotrą do obiorcy na czas. Ze względu na mało atrakcyjne oferty realizacji przelewów międzynarodowych w banku, czy na poczcie coraz więcej osób poszukuje lepszych opcji.

Czas realizacji zagranicznej operacji finansowej wcale nie musi być długi. Dowodem na to są innowacyjne rozwiązania, które proponują swoich klientom platformy online. Dzięki nim możesz zapomnieć o staniu w kolejkach i wydłużonej biurokracji. Czy kiedykolwiek słyszałeś/aś o ich działalności? Jeśli nie to koniecznie nadrób zaległości już teraz!

Jak przyśpieszyć przelew zagraniczny?

Powszechnie przekazy międzynarodowe kojarzone są z długą procedurą, wieloma formalnościami i niejednokrotnie skomplikowanym procesem. Dlatego, wiele osób wykonujących przelew środków martwi się o czas ich dostarczenia. Swoboda przesyłania pieniędzy z polskiego konta na angielskie jest niezwykle istotna. Jak przyśpieszyć finalizacje transakcji zagranicznej? Warto poznać czynniki, które mogą przyczynić się do wydłużenia całego proces i wziąć je pod uwagę podczas analizy ofert poszczególnych usługodawców. Na co uważać?

  1. Po pierwsze zastanówmy się, czy chcemy zrealizować transfer za pośrednictwem opcji stacjonarnych, czy internetowych. Pamiętajmy, że za pomocą sieci globalnej można zlecić przelew o każdej porze i bez konieczności wychodzenia z domu.
  2. Sprawdź, czy w procesie realizacji Twojej operacji finansowej do UK wystąpią dodatkowi pośrednicy. Jeśli okaże się, że wybrany przez Ciebie usługodawca korzysta z pomocy innych podmiotów, ich udział w transakcji sprawi, że przesyłane przez Ciebie środki mogą nie znaleźć się szybko u odbiorcy.
  3. Czy wiesz, że gdy zlecisz przekaz w święta lub weekend, jego realizacja rozpocznie się dopiero od najbliższego dnia roboczego? Banki, ani inne podmioty finansowe nie procesują wtedy transakcji.
  4. Oprócz dnia, w którym dokonujemy zlecenia transakcji, istotna jest również godzina sesji księgowania płatności zagranicznych, zarówno sesji wychodzących, jak i przychodzących. Transfery w większości są księgowane o godzinie 13:00. Warto więc, zlecić przelew przed tą godziną, aby przyśpieszyć realizację przekazu.
  5. Jakiekolwiek pomyłki podczas wprowadzania danych do przekazu również opóźniają cały proces. Dlatego bardzo istotne jest ich dokładne sprawdzenie przed ostatecznym zleceniem transferu. Nie wypełniaj formularza przelewu w pośpiechu!

Szybko i bezpiecznie – czy jest to możliwe?

Każdy chciałby przesyłać pieniądze możliwie jak najszybciej, ale nie można zapomnąć o bezpieczeństwie. Zarówno naszych danych, jak i naszych finansów. Kradzieże, jak i ataki hakerów są już na porządku dziennym. Wraz ze wzrostem popularności sieci globalnej, cyberprzestępczość przybiera coraz to nowe odmiany. Nasuwa się jedno zasadnicze pytanie: Jak można zwiększyć bezpieczeństwo?

Środowisko wirtualne daje nam szereg różnorodnych opcji na przekaz gotówki. Jednak, czy wszystkie opcje są w pełni bezpieczne? Obecne standardy bezpieczeństwa wręcz wymuszają, aby każdy podmiot, który świadczy usługi typu “Fin-Tech” zapewniał najwyższy stopień zabezpieczeń. Dlatego, wymagane jest posiadanie przez nich odpowiednich licencji i certyfikatów świadczących o rzetelności prowadzonej działalności. Pamiętaj, aby korzystać tylko z usług sprawdzonych dostawców. W tym celu sprawdź, czy wybrany przez Ciebie usługodawca, jest regulowany przed odpowiedni organ nadzoru finansowego. Zapoznaj się z opiniami innych klientów pośrednika, którego oferta Cię zainteresowała. Pamiętaj również, aby używać zabezpieczonej i zaktualizowanej przeglądarki internetowej. W ten sposób możesz znacznie zminimalizować wystąpienie jakiegokolwiek ryzyka.

Szybko i bezpiecznie. Czy jest to możliwe?

Szybkie transfery z Polski do Wielkiej Brytanii przez Internet

Szybkie transfery z Polski do Wielkiej Brytanii przez Internet zyskują coraz większe grono zwolenników. Popularność płatności elektronicznych nieustannie rośnie. Osoby, które potrzebują przekazywać pieniądze do UK chętniej sięgają po rozwiązania online, niż tradycyjne stacjonarne sposoby. Na czym polega fenomen firm internetowych, które świadczą usługi w zakresie przelewów zagranicznych? Przekonajmy się!

Dlaczego oferty firm internetowych są korzystniejsze od tradycyjnych opcji?

Tradycyjne przelewy bankowe, czy przekaz gotówki za pomocą poczty, są powoli wypierane przez nowoczesne rozwiązania, które odznaczają się nie tylko szybkością i wygodą, ale także niższymi opłatami. Usługi świadczone w Internecie są tańsze od usług, które oferują instytucje i firmy działające stacjonarnie. Wynika to chociażby z tego, że prowadząc działalność online nie trzeba martwić kosztami, na które składa się całej obsługi placówki. To sprawia, że możemy otrzymać lepsze stawki cenowe, a co za tym idzie większe oszczędności. 

Zlecenie transakcji za pośrednictwem platform online jest znacznie prostsze i zajmuje dosłownie parę minut. Atutem jest również to, że nie musisz specjalnie fatygować się do stacjonarnej placówki i tracić czas na stanie w kolejkach, a następnie biurokrację. Wystarczy dogodny dla Ciebie moment i urządzenie z dostępem do Internetu. Atrakcyjniejsze warunki przewalutowania, niższe prowizje i wysyłka środków do Anglii w maksymalnie 2 dni robocze. To wszystko możesz otrzymać decydując się na współpracę z jedną z firm online, które specjalizują się w przelewach zagranicznych.

Swobodne przesyłanie złotówek do UK z Klik-24!

Klik-24 swoją działalność na rynku finansowym prowadzi już od 2013 roku. Specjalizuje się w przelewach zagranicznych i doskonale zdaje sobie sprawę, czego oczekują klienci. Szybkie transakcje z Polski do Wielkiej Brytanii to dla niej standard. Przekazy w trybie standardowym realizowane są już w ciągu 2 dni roboczych. W ofercie firmy znajdziemy również opcje express, dla tych którzy chcą sfinalizować operację finansową w zaledwie 24h robocze. Klik-24 nie korzysta z pomocy dodatkowych pośredników. Cały proces realizacji przekazu pieniężnego jest naprawdę błyskawiczny i bardzo korzystny. Przed zleceniem przelewu, należy założyć bezpłatne konto klienta.

Zlecając wykonanie transakcji w trybie standardowym nie ponosisz żadnych opłat. Jedynie przy przekazach natychmiastowych pobierana jest opłata 9,99 PLN. Gwarancja braku ukrytych kosztów oraz bezpieczeństwa. Z Klik-24 możesz być całkowicie spokojny o powodzenie finalizacji wykonywanej operacji finansowej za granicę. Poza tym masz pewność, że przesyłasz pieniądze po najlepszym kursie wymiany walut, który możesz sprawdzić na bieżąco na stronie internetowej firmy. Przekonaj się jak szybkie mogą być transfery do Wielkiej Brytanii!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *