Business woman with a laptop facing the camera - isolated over white

Prezentujemy ciekawe propozycje kursów i szkoleń dla kobiet, które można wykorzystać zarówno w karierze zawodowej, lub jako sposób na relaks i poszerzenie swoich horyzontów.


Kurs taneczny
Kurs taneczny jest świetnym sposobem, by zadbać o zdrowie, kondycję i piękną sylwetkę. Zbawiennie wpływa też na naszą psychikę, gdyż pozwala przyjemnie spędzić czas i oderwać się od codziennych zmartwień. Kurs jest więc propozycją dla kobiet, które chcą połączyć naukę tańca z dobrą zabawą. Możliwości jest bardzo dużo – od tańca towarzyskiego, po tango, zumbę, breakdance czy dance. Zawsze można też zapisać się na taki kurs z partnerem, po to by dobrze wypaść podczas pierwszego tańca na weselu albo balu karnawałowym. Dla singielek z kolei nie bez znaczenia powinien być fakt, że nic tak nie zbliża dwojga ludzi jak taniec. Być może właśnie na kursie tanecznym poznają „drugą połowę”…

Kurs kosmetyczny
Kursy kosmetyczne są dobrym pomysłem na podniesienie swoich umiejętności i kwalifikacji. Kursy kosmetyczne to ogólna nazwa dla takich propozycji jak: kurs wizażu, przedłużania rzęs, makijażu, manicure i stylizacja paznokci, makijaż biznesowy, tipsy – metoda żelowa. Na przykład podczas kursu „manicure i stylizacja paznokci” poznamy technikę wycinania skórek, dowiemy się, jak przygotować dłoń do manicure, jak nadawać kształt paznokciom, robić zdobienia paznokci czy zabieg parafinowy. Paniom zatrudnionym w gabinetach kosmetycznych warto polecić z kolei kurs „sprzedaż i obsługa klienta w gabinecie kosmetycznym”.

Pod tym adresem można znaleźć kursy kosmetyczne: http://www.szkolenia24h.pl/oferty/kat_fryzjerskie-kosmetyczne/

Warsztaty florystyczne
Kobiety kochają kwiaty, więc warsztaty florystyczne mogą okazać się przydatne nie tylko paniom zajmującym się zawodowo florystyką, ale też tym, które lubią spędzać wolny czas na działce czy w ogródku. Uczestniczki zajęć dowiedzą się jak pielęgnować kwiaty doniczkowe i cięte, jak układać bukiety z żywych roślin czy wiązanki okolicznościowe, jak dekorować stół.

Polecamy artykuł w serwisie www.prasa24h.pl: Gdzie zaopatrywać się w kwiaty? http://www.prasa24h.pl/12987/gdzie-zaopatrywac-sie-w-kwiaty.html

Autoprezentacja
Szkolenia jest skierowane do kobiet, które chcą poznać tajniki skutecznej autoprezentacji, w tym mocne i słabe strony podczas kreowania własnego wizerunku na potrzeby rozwoju zawodowego i osobistego, skutkujące podniesieniem szeroko rozumianej atrakcyjności uczestnika na rynku pracy i w życiu osobistym. Program szkolenia obejmuje miedzy innymi takie zagadnienia jak:

– podstawowe pojęcia związane z autoprezentacją
– zasady wywierania dobrego wrażenia,
– elementy psychologii koloru,
– autodiagnoza własnego stylu komunikacji,
– zasady stosownego ubioru,
– rola wyglądu zewnętrznego i jego wpływ na wzbudzanie sympatii.
– jak wpływać na innych by dobrze nas odbierali,
– istota komunikacji werbalnej, jej funkcje i elementy.

Trening asertywności
Szkolenie, które przyda nam się gdy nie potrafimy odmawiać, wyrażać kulturalnie i stanowczo własnego zdania i emocji. Na przykład w sytuacji, gdy szef wymusza wyjazd służbowy czy narzuca dodatkowe zadania, albo teściowa zaprasza na obiad:). Na kursie z asertywności uczestniczki ćwiczą różne zachowania, właściwe do danej sytuacji i kontaktów z innymi ludźmi. Program szkolenia pozwala uświadomić sobie własne ograniczenia w asertywności czy poznać techniki asertywnej odmowy, wyrażania krytyki.

Wiele ciekawych propozycji szkoleń dla kobiet można znaleźć w serwisie www.szkolenia24h.pl – internetowym katalogu kursów i szkoleń z całej Polski.

2 thoughts on “Szkolenia dla kobiet

  • Chcesz stac sie bardziej asertywna? Skorzystaj z wyjatkowego, 30-dniowego treningu asertywnosci dla kobiet online

    Odpowiedz
  • Szkolenia dla kobiet są coraz bardziej popularne i to cieszy. Pozycja kobiet w wielu branżach jest coraz mocniejsza. Współczesny model kobiety zdecydowanie różni się od tego, z którym mieliśmy do czynienia przed laty. Dzisiaj kobity chcą samorozwoju, są dynamiczne i zdecydowane. Z mężczyznami idą w biznesie, jak równy z równym.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *