InformacjePorady

Problemy ze znalezieniem dobrego rozwiązania…

Co jest przeszkodą o osiągnięcia sukcesu? Dlaczego mimo dobrego wykształcenia, inteligencji i predyspozycji nie osiągamy szczęścia zawodowego i osobistego? Może warto zastanowić się nad bałaganem we własnej głowie.

sekretna_hawajska_metoda_przebaczania_i_akceptacji_largeKsiążka Wojciecha Filabera jest drogą dla każdego laika niezaznajomionego z hawajską kulturą ani ze sposobami samooczyszczania, poprzez którą w sposób przystępny czytelnik zapozna się z tajnikami metody Ho’oponopono,  także nauczy się skutecznie wykorzystywać jej założenia w praktyce.

Wspomniana metoda polega na ukierunkowanym, dokonywanym za pomocą konkretnych kroków, oczyszczaniu umysłu z obciążających go i szkodzących mu treści, uniemożliwiających człowiekowi spokojne życie i samorealizację. Sposób ten, jak ukazuje autor, jest w swej istocie bardzo prosty, dzięki czemu stanowi niezwykle wartościowe narzędzie dla każdego człowieka, borykającego się w życiu z nadmiarem trudności, które wpływają negatywnie na stan wewnętrzny i tym samym, przekładają się na jakość życia na wszystkich płaszczyznach. Prezentowane w tej książce rozwiązanie pozwala na przywrócenie stanu naturalnego ludzkiego umysłu, a więc na uwolnienie tego, co szkodliwe i przykre. W momencie, gdy zawodzą inne uznane metody na osiągnięcie wymarzonej pozycji może warto pokusić się o sprawdzenie innych dostępnych metod…

Książka polecana także wszystkim tym, chcą poukładać sobie w głowie pewne tematy, które być może blokują im drogę do sukcesu zawodowego czy osobistego. Poradnik w formie książki to rodzaj osobistego szkolenia warto, więc spróbować.

Książka dostępna tu.

Polecamy.

M-S-M

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *