InformacjePorady

Polecamy książkę „Nauka Biznesu Krok po Kroku” – Kacper Daria

Kacper Daria przychodzi z poradą wszystkim, którzy mają dosyć borykania się z dylematami finansowymi, chcą wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć zarabiać.

Każdy chociaż raz w życiu myślał o założeniu własnej firmy, o byciu bossem dla samego siebie, pracować w domu lub w ulubionych kawiarniach, w wyznaczonych przez siebie godzinach. Świetne wyobrażenie, lecz niestety nie każdy ma odwagę i wystarczającą wiedzę, aby prowadzić własną działalność. Książka „Nauka Biznesu Krok po Kroku” to rozwiązanie wszystkich tych problemów. Rozwiewa wszelkie obiekcje i uzupełnia wiadomości. Vademecum wiedzy o biznesie, zawiera wszystkie najważniejsze wiadomości i pojęcia związane z firmą, pieniędzmi, rozliczeniami.

 

Książka ta stanowi wyraźną i czytelną formę podręcznika dla osób posiadających podstawową wiedzę o omawianym temacie, ale także dla tej części z nas, która niekoniecznie zna dogłębnie poruszane zagadnienia, a naturalnie stanowi element wielkiej machiny biznesowej świata. „Nauka Biznesu Krok po Kroku” została nastawiona na odbiorcę, definicje zostały wyjaśnione w taki sposób, aby umożliwić przyswojenie informacji po samym zapoznaniu się z materiałem. Jest to również ruch w stronę osób zainteresowanych tematem inwestycji.  Dowiadujemy się jak inwestować w nieruchomości z 450 % stopą zwrotu z ich sprzedaży. Jak w rok uzyskać przychód pasywny na poziomie 100 000 zł netto.  Jak bardzo korzystnie kupować grunty i skąd wziąć na to pieniądze.

 

Przy tworzeniu tej pozycji pracowała skrupulatnie wyselekcjonowana drużyna, wyszukani i sprawdzeni pod kątem posiadanego zasobu wiadomości i doświadczeń, gotowi do podzielenia się swoją bogatą wiedzą. Najlepsi z najlepszych – praktycy, którzy opracowali materiały to profesjonaliści, którzy w konkretnych dziedzinach odnieśli olbrzymie sukcesy i nieskrępowanie mogą mówić o tym, jak tego dokonali. Ich wiedza porusza zagadnienia prawno-podatkowe, uwzględnia realia biznesowego otoczenia i uwarunkowań w konkretnych przypadkach – jednocześnie umiejscawia w nich praktyczne rady i sugestie, jak najkorzystniej, najbardziej optymalnie i najwygodniej zarabiać bez stresu.

 

Pan Kacper Daria, autor książki, wraz ze specjalistami składają nam na ręce gotowy przepis na biznes, firmę, profity, o których mogliśmy pomarzyć. Książka stanowi nieocenioną pomoc
w poruszaniu się po skomplikowanym świecie biznes. Tylko do nas należy decyzja, czy tym razem damy sobie pomóc.

Uwaga!

Książkę można kupić na stronie: http://tylkorelaks.pl/670-nauka-biznesu-krok-po-kroku-9788381190046.html

http://www.psychoskok.pl/produkt/nauka-biznesu-krok-kroku/

http://www.psychoskok.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *