Nie jest żadną tajemnicą, że firmy nieustannie poszukują materiałów reklamowo-promocyjnych, które mogą okazać się niezmiernie przydatne podczas uruchamiania nowej kampanii reklamowej, wszelkiego typu szkoleń, a nawet jako upominki biznesowe dla klientów. Wiele firm decyduje się więc na zakup efektownych gadżetów reklamowych, które dzięki naniesieniu na nie logo firmy stają się skuteczna formą reklamy. Coraz trudniej jednak znaleźć takie gadżety, które nie byłyby nazbyt drogie ani zbytnio wyeksploatowane pod względem ich ilości na rynku, gdyż dobry gadżet reklamowy musi wyróżniać się z tłumu żeby mógł stać się skutecznym źródłem reklamy. Istotne jest również żeby gadżety były na tyle atrakcyjne żeby osoby je posiadające chętnie z nich korzystały. Jakie więc przedmioty nabyć w celach promocji firmy, czy też marki?

Okazuje się, że bardzo interesującą ofertę na firmowe produkty reklamowe można odnaleźć z ofercie producentów kalendarzy. W ofertach tych, oprócz najbardziej popularnych modeli jakimi są kalendarze trójdzielne, plakatowe, czy też biurkowe, znajdują się również eleganckie kalendarze książkowe. Terminarze książkowe są idealnymi produktami na gadżety reklamowe, gdyż łączą one w sobie wiele istotnych cech, jak funkcjonalność, elegancja i użyteczność. Dobrym przykładem na poparcie tej tezy jest oferta StudioKalendarzy.pl na kalendarze książkowe, występujące w bardzo bogatej, urozmaiconej ofercie, która znacząco wyróżnia się z tłumu.

Dlaczego warto zainwestować w kalendarze książkowe?

Kalendarze książkowe stały się bardzo istotnym dla wielu firm sposobem na promocję, gdyż łączą w sobie wiele istotnych cech, które wspomniane zostały powyżej. Dzięki eleganckiemu wyglądowi, kalendarze tej odmiany stają się bardzo efektownym produktem już same w sobie, a w momencie gdy znajduje się na ich okładkach logo firmy, przeobrażają się w niezwykle wyrafinowany gadżet reklamowy.

Kolejną zaletą tych terminarzy jest ich ogromna użyteczność. Każdego roku niemal każdy potrzebuje jakiegoś kalendarza, w którym mógłby umieszczać istotne informacje związane ze spotkaniami, czy też innymi ważnymi datami. Dzięki dużej grupie odbiorców, kalendarze książkowe są produktami reklamowymi, które zawsze spotykają się z pozytywnym i miłym przyjęciem osób, które je otrzymują. Oznacza to, że inwestycja w ten rodzaj produktów jest niemal gwarancją dobrze wydanych pieniędzy na reklamę firmy.

Kolejnym aspektem, który przemawia za zamówieniem firmowych kalendarzy książkowych jest możliwość potraktowania ich jako eleganckich upominków biznesowych dla stałych klientów firmy. Korzystając z oferty na luksusowe warianty kalendarzy książkowych, w bardzo łatwy sposób można zyskać prestiżowe upominki biznesowe, które na pewno zostaną docenione przez kontrahentów Waszej firmy. Odpowiedni dobór materiałów z których wykonane będą Wasze kalendarze oraz zamówienie do nich eleganckiego pudełka sprawi, że taki gift będzie stosowny na każdym szczeblu firmowej hierarchii.

Koszty związane z zamówieniem kalendarzy książkowych

Może się wydawać, ze skoro kalendarze książkowe są tak bardzo eleganckimi i prestiżowymi gadżetami, to również ich cena będzie znajdowała się w przedziale cen gadżetów z najwyższej półki. Okazuje się jednak, że kalendarze książkowe, to produkty reklamowe, na które może pozwolić sobie niemal każdy. Ceny kalendarzy książkowych wraz ze wszelkimi opcjami znakowania zbliżone są do cen gadżetów o znacznie mniejszej wartości marketingowej, a dodając do tego fakt ich przydatności przez cały rok, okazuje się, że są one wręcz niskie.

Nawet firmy, które nie cieszą się zbyt wielkim budżetem przeznaczonym na swoją promocję, mogą tak dobrać poszczególne elementy, z których wykonywane są kalendarze, że “za jednym zamachem” zyskają efektowne, eleganckie gadżety w bardzo korzystnej cenie. Na cenę kalendarzy składają się bowiem w znacznej mierze ceny materiałów użytych w produkcji okładek, a w związku z tym, że wybór oklein jest bardzo szeroki, to i ich ceny są mocno zróżnicowane. Aby jeszcze bardziej obniżyć koszty własnych kalendarzy można również zrezygnować z różnego rodzaju dodatków, pozostając przy opcji estetycznego, schludnego kalendarza biznesowego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *