ArtykułyInformacje

Bilety na koncerty Bednarka!

Kamil Bednarek to bez wątpienia jeden z najbardziej popularnych polskich artystów młodego pokolenia. Od czasów występu w telewizyjnym show „Mam talent” Kamil nie zszedł z polskiej sceny muzycznej, a zainteresowanie jego twórczością nadal rośnie. W listopadzie i grudniu będzie go można ponownie posłuchać na żywo.

  1. Bednarek – reggae po polsku
  2. Koncert BEDNAREK już w listopadzie i grudniu

 

 

Bednarek – reggae po polsku

Kiedy Kamil Bednarek pojawił się na scenie „Mam talent” reggae i dancehall w Polsce były zdecydowanie niszową, cieszącą się średnim zainteresowaniem publiczności gałęzią muzyki. Mało było w tym kręgu produkcji, które mogły liczyć na szersze zainteresowanie ze strony fanów, a o przebiciu się do mainstreamu w ogóle nie było mowy. Tyle tylko, że Kamil zachwycił nie tylko jurorów programu, ale całą polską publiczność, swoim głębokim i oryginalnym głosem, autorskim podejściem do muzyki i niecodziennymi aranżacjami doskonale znanych wszystkim hitów. Programu co prawda nie wygrał, ale z perspektywy czasu wydaje się ostatecznie największym jego wygranym, dla którego „Mam talent” okazało się trampoliną do świata dużej muzyki, wielkich scen i szerokiej publiczności. Zaczynał swoją karierę jako wokalista zespołu StarGuardMuffin, a kiedy grupa w 2012 roku zawiesiła działalność, rozpoczął pracę na własny rachunek.Jego debiutancki krążek “Jestem…” osiągnął status diamentowego, bilety na koncerty Bednarka rozchodziły się w błyskawicznym tempie. Zresztą tak jest do dzisiaj. Kolejne jego płyty: „Oddycham” i „Talizman pokryły się odpowiednio platyną i złotem.

Koncert BEDNAREK już w listopadzie i grudniu

Kamila Bednarka można będzie na żywo posłuchać jeszcze w tym roku. W listopadzie i grudniu koncerty Bednarek odbędą się w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Szczecinie, Łodzi, Wrocławiu, Rzeszowie. Bilety są już do kupienia na https://ticketclub.pl/artysci/bednarek-47/. Bednarek nadal pozostaje jamajskim brzmieniom, choć nowsze albumy mają również trochę popowych akcentów. Popowa ballada, reggae i dancehall to mieszkanka, którą w najlepszym wydaniu Bednarek oferuje swoim fanom. Warto również wspomnieć, że to nadal równie ciepły, otwarty i gotowy do interakcji z publicznością artysta, jakim był od samego początku. Można mieć właściwie pewność, że jego ciepły i przyjemny głos w połączeniu z mądrymi, optymistycznymi i ciekawymi tekstami, zapewni słuchaczom doskonałą rozrywkę. Nie ma więc co czekać, tylko pędzić po bilety. Bilety na BEDNAREK mogą rozejść się bowiem szybciej, niż myślicie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *