Województwo łódzkie jest doskonałym regionem na organizację wspaniałych przyjęć weselnych. Znajdziemy tu wiele atrakcyjnych obiektów, w których można zorganizować wspaniałe przyjęcie weselne, warto w tym miejscu wspomnieć wspaniały, zabytkowy Dwór Giemzów.

Dwór Giemzów i jego historia sięgają XVIII wieku, przez co jest on jednym z ważniejszych w tym regionie, uznanie takie zdobył choćby dzięki zebranym w nim antykom z różnych okresów historycznych. Wokół Dworu w Giemzowie rozpościera się wspaniały park w stylu angielskim ze stawem na rzucie koła oraz wyspą pośrodku. Parkowe alejki wypełniają akacje, graby oraz lipy, które rosną tu od ponad 200 lat. W Dworku spotkamy wyjątkową, romantyczną scenerie, która idealnie pasuje do organizacji wesela zwłaszcza dla osób z Łodzi oraz okolic. Obiekt mieści się jedynie kilka kilometrów od Łodzi, co sprawia, że nie ma problemów z transportem.

Dworki i pałace mają duże uznanie wśród par młodych, nadają one uroczystego charakteru ceremonii, a goście weselni cieszą się faktem iż mogą pospacerować pośród drzew czy brzegiem stawu.

Na terenie Dworu Giemzów można zorganizować przyjęcie plenerowe nawet na kilkaset osób. Sala znajdująca się w środku dworu jest w stanie zmieścić około 70 osób, Dwór można wynająć także na wyłączność. Dwór w Giemzowie posiada również 10 komfortowych pokoi, z których każdy ma swój indywidualny charakter.

Tuszyn to miejscowość znajdująca się 15 kilometrów od granic Łodzi właśnie tu swą siedzibę ma Hotel Grzegorzewski. Profesjonalnie przystosowany do organizacji wesel, posiadający salę taneczną z profesjonalnym nagłośnieniem, a także oświetleniem. Na wyposażeniu hotelu znajdują się także światła Par Led, lasery, dymownice, jak również projektory multimedialne. Profesjonalny sprzęt pozwoli nam zorganizować fantastyczną zabawę, na której każdy będzie tańczył do białego rana.

Tak zwane stoły tematyczne także są fajną atrakcją na wesele. Ich menu przystosowane jest do życzeń młodej pary. Z pośród takich stołów przykładowo możemy wybrać sobie stół wiejski, na którym będziemy mieli wędliny bez konserwantów oraz jakichkolwiek ulepszaczy, bądź stół rybny, na którym znajdą się ryby faszerowane, wędzone czy też owoce morza.

Hotel Grzegorzewski podobnie jak wiele innych obiektów w prezencie ślubnym daje młodej parze apartament.

W Zgierzu także odnajdziemy sale weselne w łódzkim, na przykład restauracje&motel „Route One”. Obiekt ten dysponuje salą, która jest wstanie ugościć nawet 140 osób, sala została oddzielona od części restauracyjnej. Klimatyzowaną salę wyróżnia jej elegancki oraz wyszukany styl odpowiadający randze wydarzenia takiego jak przyjęcie weselne. Sporym plusem restauracji&motelu „Route One” jest jego ogród, w którym można zaczerpnąć powietrza oraz odpocząć chwilę od hucznej zabawy. Obiekt posiada 11 eleganckich pokoi o wysokim standardzie, a gościom oferuje się także monitorowany parking.

Smardzewice mała wieś w gminie Tomaszów Mazowiecki nad Zalewem Sulejowskim, to właśnie tu w otoczeniu przyrody Sulejowskiego Parku Krajobrazowego, jak również Doliny Rzeki Pilicy znajduje się hotel Kruk. Romantyczna okolica służy organizacji wesela, podobnie jak względnie nie duże odległości od Łodzi (50km) czy Warszawy (110km).

Sala bankietowa w zależności od ustawienia może pomieścić od 144 do 200 osób. W sali znajduje się klimatyzacja, bordowe ściany, kryształowy żyrandol, a także parkiet z naturalnego drzewa.

Jeżeli poszukujecie Państwo sal na wesela z okolic Łodzi to zapraszamy do odwiedzenia portalu www.salenawesela.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *