Informacje

Laptop poleasingowy – czy warto?

Cena sprzętów elektronicznych rośnie z miesiąca na miesiąc. Dlatego, aby kupić nowy komputer należy uzbroić się w potężną ilość gotówki. Mimo tego jednak duża liczba osób odrzuca myśl o tym, aby kupić coś, co było już używane. Wtedy żeby zaoszczędzić często czeka się na atrakcyjną ofertę promocyjną. 

Nowy znaczy lepszy?

Jeżeli ma się już upatrzony, idealny model laptopa wyczekuje się promocji. Wielu klientów zapomina jednak, że nie zawsze nowy laptop jest lepszy od wersji poleasingowej. Niejednokrotnie można spotkać się z sytuacjami, w których nowo wyjęty z kartonu laptop jest porysowany czy posiada pewną wadę. Zatem czy warto w to inwestować tak duże pieniądze. Często za dużo niższą cenę można nabyć używany laptop, w równie dobrym stanie – a może nawet lepszym.

Gdzie kupić?

Aby dokonać zakupu laptopa w wersji poleasingowej nie koniecznie trzeba przeszukiwać całego Internetu, aby znaleźć osobę prywatną, która wydaje się być bardzo rzetelna. Często właśnie w taki sposób można wpaść na zakupową minę. Sprzedawcy prywatni nie przekażą osobie kupującej wszystkich dokładnych informacji o wadach danego sprzętu. Nie dostanie się na niego również gwarancji, o ile nie zakończyła się już ona u producenta.

Jeżeli nie chce się żałować podjętej decyzji zakupu, należy udać się do profesjonalnej firmy, która na co dzień zajmuje się dystrybucją sprzętu w wersji poleasingowej. Nie muszą to być tylko komputery. W takich przedsiębiorstwach każdy sprzęt wracający od najemcy przechodzi generalny przegląd, w razie potrzeby wymieniane są części i co najważniejsze – otrzymuje się gwarancję. Jest to duże zabezpieczenie na wypadek niezadowolenia klienta.

Laptopy poleasingowe PCLider.pl – sprawdź.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *