Na polskim rynku płatności on-line znaleźć można wielu operatorów. Na uwagę jednak zasługuje Fondy – platforma, która oferuje dodatkowe możliwości i rozwiązania. Pozwala uzyskać dostęp do sposobów finalizowania transakcji stosowanych na rynkach Europy, Rosji, czy Ukrainy.

Jakie metody płatności oferuje Fondy?

W przeciwieństwie do innych operatorów Fondy umożliwia wybór metody płatności już na stronie sklepu. Nie wymaga to przeniesienia na stronę operatora, a przy tym zachowane zostają standardy bezpieczeństwa transakcji. Daje to kupującemu większy komfort, a równocześnie zwiększa się konwersja zakupowa. Strona płatności jest spersonalizowana, a za aspekt jej wizualności odpowiada sprzedawca. Możemy dokonywać transakcji kartą za pomocą jednego kliknięcia. Mamy możliwość płatności jednorazowych, cyklicznych i regularnych. Na przelewy bankowe nie musimy czekać kilka godzin, czy dni, gdyż środki wpływają na konto błyskawicznie. Bardzo istotna jest funkcja zautomatyzowanych zwrotów. Jeżeli klient nie jest zadowolony z zakupów, może otrzymać natychmiastowy zwrot pieniędzy. Ma to wpływ na zadowolenie kupującego i zwiększa jego zaufanie do sklepu.

W jaki sposób można korzystać z płatności Fondy?

Bez względu na rodzaj urządzenia, z którego korzystamy, bez problemu możemy zapłacić za dokonane zakupy. Platforma obsługuje wszystkie systemy operacyjne, możemy więc wykonywać płatności z komputera lub smartfona. Możemy płacić kartami Visa, Visa Electron, MasterCard i Maestro, wydanymi w dowolnym kraju oraz portfelami elektronicznymi. Platforma umożliwia handel z klientami całego świata, gdyż obsługuje wiele systemów płatności. Sama przewalutuje wpłatę. Fakturowanie on-line jest równie proste jak płatności. Wystarczy wykonać transakcję, powiadomić płatnika o statusie i wysłać pokwitowanie, a platforma sama zajmuje się fakturą. Kalendarz płatności pilnuje za sprzedawcę, żeby wpływy cykliczne następowały terminowo. Jest to funkcja, która zajmie się za nas pobraniem opłaty za abonament itp.

System Fondy to nowoczesne i wygodne metody płatności, pozwalające na handel z klientami z całego świata. Jest korzystnym rozwiązaniem zarówno dla sprzedawcy, jak i klienta. Poprawia komfort zakupów i zwiększa zaufanie do sklepu.

 

One thought on “Metody płatności Fondy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *