ArtykułyInformacjePorady

Drukarka marki Zebra od polskiego dystrybutora

Coraz więcej firm decyduje się na samodzielne drukowanie etykiet, dzięki czemu można uniezależnić się od dostaw oraz w razie potrzeby szybko przerobić projekt etykiety. Drukarki Zebra od polskiego producenta to sprzęt, który idealnie sprawdza się do takich zastosowań.

1. Zakup drukarki do drukowania etykiet
2. Ile kosztuje stworzenie systemu autoid?
3. Czy warto korzystać z drukarek Zebra?

Bogata oferta drukarek pozwala znaleźć urządzenia zarówno do sporadycznego drukowania, jak i masowej produkcji etykiet. Popularne drukarki firmy Zebra uważane są za bezawaryjny sprzęt, podobnie jak czytniki i terminale tej amerykańskiej firmy.

Zakup drukarki do drukowania etykiet

Ze względu na rozbudowaną ofertę sprzętu do produkcji kodów, klienci nie zawsze wiedzą, które rozwiązania wybrać, aby móc później przygotować tanie etykiety. Dodatkowo wyższa cena drukarki niekoniecznie musi iść w parze z większą wydajnością. Szkoda więc ryzykować, że przepłaci się za model, który okaże się zaawansowanym urządzeniem, jeżeli ktoś chce raz na jakiś czas wydrukować etykiety.

Nie warto również tracić pieniędzy na podstawowy sprzęt do drukowania, jeżeli z góry wiadomo, że na potrzeby działalności konieczne będzie nieustanne drukowanie etykiet. Warto więc skorzystać z bogatego doświadczenia dystrybutora sprzedającego drukarki Zebra, gdyż oferuje on pomoc w doborze. Dzięki temu klient będzie miał pewność, że sprzęt umożliwi przygotowanie kodów, z którymi poradzą sobie zainstalowane w firmie czytniki.

Ile kosztuje stworzenie systemu autoid?

Dobry system autoid wymaga nie tylko drukarek, ale również sprzętów, które będą mogły odczytać etykiety, a w szczególności znajdujące się na nich kody. Dystrybutor rozwiązań marki Zebra zapewnia dostęp do wszystkich elementów takiego systemu. Jego oferta obejmuje także taśmy i inne materiały eksploatacyjne, czytniki, terminale oraz serwis, który w przypadku jakichkolwiek problemów z drukarką niezwłocznie zajmie się przeprowadzeniem naprawy.

 

Czy warto korzystać z drukarek Zebra?

W kwestii drukowania kodów kreskowych lub etykiet trudno wskazać lepszy sprzęt niż urządzenia firmy Zebra. Dlatego też z każdym rokiem kolejne firmy wymieniają swoje drukarki na wspomniane rozwiązania. Są to zarówno małe firmy, gdzie wystarczy jedna drukarka biurkowa, jak i duże zakłady produkcyjne, w których konieczne jest stosowanie drukarek przemysłowych. Niezależnie od tego, która opcja będzie w twoim przypadku lepsza, wrocławski dystrybutor, a zarazem serwis tych urządzeń z pewnością przygotuje dla ciebie atrakcyjną ofertę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *