Czy szkolenia nad morzem to dobry pomysł w czasie jesieni? Wielu twierdzi, że nie, gdyż pogoda może skutecznie uprzykrzyć nam pobyt w nadmorskich kurortach. Inni stawiają raczej na czynnik ekonomiczny oraz uzdrowiskowy. W czasie jesieni jest taniej, a dodatkowo można zaczerpnąć świeżego powietrza, pospacerować, odpocząć.

Szkolenia nad morzem podczas zorganizowanych wyjazdów zdecydowanie preferują firmy. Szkolenia firmowe uzupełniające wiadomości, przepisy prawne, czy dostarczające zupełnie  nowych informacji. Szkolenia w przedsiębiorstwach i organizacjach są niezbędne! Salka szkolna to za mało, aby pracownicy poczuli się komfortowo i wydajnie uczestniczyli w spotkaniu. Dlatego właśnie wiele firm organizuje szkolenia nad morzem, 2 – 3 dniowe wyjazdy z powodzeniem pozwalają “odsapnąć” od spraw życia codziennego i jednocześnie zagłębić się w tematykę spotkania.

Jesień to dobry moment na szkolenia. Niższe ceny za wynajem sal szkoleniowych, niższe ceny za wyżywienie i atrakcje dodatkowe, a co najważniejsze brak tłumów na deptakach, w restauracjach, czy hotelach.

Szkolenia nad morzem w czasie jesieni to bardzo dobry pomysł szukaj ich na tej stronie

Kołobrzeg, Sopot, Gdynia, Gdańsk, Łeba, Trzęsacz, Świnoujście, Międzyzdroje – warto przeprowadzić krótką ankietę na temat preferencji uczestników dotyczących najlepszego miasta na szkolenie. Dzięki temu w szybki sposób poznamy wybór prelegentów, co z pewnością zmieni ich nastawienie do wyjazdu. Warto przygotować także krótką prezentację miast i możliwych atrakcji dodatkowych, np:  Świnoujście – wycieczka promem po morzu – wycieczka do Niemiec. Czy Łeba – wycieczka na ruchome piaski – czy wycieczka do mini zoo. Warto trochę się postarać, aby nasze szkolenie przebiegało w miłej atmosferze – to zaprocentuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *