Wielu ludzi posiada pasję, hobby, któremu lubi poświęcać swój wolny czas. Dla jednych może to być jakaś dyscyplina sportu, dla innych może to być na przykład zbieranie kubków z nietypowymi motywami bądź napisami, natomiast jeszcze innych kręci odrobina ryzyka i adrenaliny powiązana z uprawianiem sportów ekstremalnych.

Co byś powiedział na to, że ktoś zbiera aforyzmy? Złote myśli, które dają siłę do zwyciestwo_to_sposob_myslenia_largedziałania i pomagają w walce z przeciwieństwami losu? Tak właśnie zrobił Bartosz Feifer, który jest autorem książki „Zwycięstwo to sposób myślenia”. Zbierał on maksymy, dzięki którym dosłownie stanął na nogi. W 2011 roku Bartosz miał wypadek samochodowy w wyniku, którego usiadł na wózku inwalidzkim i miał już nigdy nie biegać, chociaż bardzo to kochał i odnosił w tej dziedzinie sportu wiele sukcesów. Mnóstwo czasu spędził na rehabilitacji i terapii u psychologa. Wspierał się znalezionymi aforyzmami, które w swej książce podzielił według rozdziałów. Teraz ta książka ma za zadanie pomóc innym, tym którym brakuje już siły, aby realizować swoje plany i marzenia. Kiedy zjawiają się wątpliwości, a także zniechęcenie do dalszego działania. Książka Bartosza Feifera jest tego doskonałym przykładem.

Zachęcamy do przeczytania tej niezwykłej książki, którą można znaleźć tutaj http://www.ebooki123.pl/zwyciestwo-to-sposob-myslenia_p324

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *