ArtykułyInformacjePorady

Ekspres kawowy do firmy – zalety, wybór, ceny

Kawa dodaje energii, zmniejsza zmęczenie i pomaga w koncentracji, dlatego jest doskonałym napojem podczas pracy. Gdy chcesz zdecydować się na zakup dobrego ekspresu kawowego do firmy, poznaj pomocne porady!

Kawa dodaje energii, zmniejsza zmęczenie i pomaga w koncentracji, dlatego jest doskonałym napojem podczas pracy. Gdy chcesz zdecydować się na zakup dobrego ekspresu kawowego do firmy, poznaj pomocne porady!

Dlaczego warto kupić ekspres kawowy do firmy?

Aby parzyć wyśmienitą kawę w biurze, warto zaopatrzyć się w ekspres. Dzięki niemu można łatwo i szybko szykować różne rodzaje naparów z ziaren kawy i pysznych dodatków, na przykład spienionego mleka.

Dobry ekspres do kawy do biura na pewno spodoba się pracownikom, którzy mogą mieć dzięki niemu łatwy dostęp do niej przez cały dzień. Dodatkowo do szykowania kawy nie trzeba wcale posiadać specjalnych zdolności – nowoczesne urządzenia przyrządzają ją automatycznie.

Ponadto ekspres do firmy sprawdzi się nie tylko dla pracowników, lecz też dla klientów i kontrahentów, aby poczęstować ich wyśmienitym napojem podczas spotkania biznesowego.

Ekspres do kawy do biura – co kupić?

Do biura najlepszym zakupem będzie ekspres ciśnieniowy i automatyczny. To urządzenie, które wyposażone jest w młynek do kawy ziarnistej, system mleczny oraz szeroką paletę funkcji ułatwiających przyrządzanie różnych typów kaw jednym dotknięciem.

Warto także zwrócić uwagę na oczekiwaną liczbę kaw zaparzanych każdego dnia – należy dobrać wtedy urządzenie o odpowiedniej wydajności.

Najlepiej zdecydować się na markowe ekspresy, na przykład na ekspresy Franke A600, które wyróżniają się szwajcarską jakością, prostą obsługą, niezawodnością oraz wysoką wydajnością, aby odpowiadać najbardziej wymagającym użytkownikom.

Ile kosztuje dobry ekspres do kawy?

Cena za ekspres do kawy do biura może wahać się od około 4 000 złotych do nawet ponad 10 000 złotych w przypadku profesjonalnych modeli. Ceny można sprawdzić na witrynach dostawców ekspresów.

Warto jednak pamiętać o tym, że urządzenia nie trzeba kupować na własność. Firmy dostarczające ekspresy kawowe mogą zaoferować także dodatkowe opcje finansowania – leasing oraz wynajem, dzięki którym można pozyskać profesjonalny ekspres i opłacać go w formie przystępnych rat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *