Informacje

Szkolenia ważne i ważniejsze

Do najbardziej popularnych szkoleń najczęściej zalicza się te, które podnoszą naszą wiedzę zawodową, a są to wszelkie szkolenia językowe, biznesowe czy z zakresu tak zwanych szkoleń miękkich. Inne, równie ważne dla człowieka, które również warto „zaliczyć” dotykają sfer hobbystycznych czy tematów ważnych społecznie i właśnie przy tych ostatnich warto na chwilę przystanąć.

Tematyka społeczna, czyli jaka? Mowa chociażby o warsztatach organizowanych przez Amnesty International z zakresu praw człowieka. Właśnie podczas takich warsztatów można zostać edukatorem innych w tym zakresie, na przykład dając lekcje w szkołach, bądź aktywistą realnie działającym na rzecz drugiego człowieka. Więcej o tym tu.

Innym ciekawym szkoleniem szczególnie dla osób zajmujących się zarządzaniem zasobami ludzkimi jest na przykład szkolenie z Przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji w miejscu pracy. Właściwie tego typu kurs będzie przydatny dla każdego, kto w jakikolwiek sposób decyduje o losach innych osób. Jaka tematyka poruszana jest na takich zajęciach? Dowiedź się zaglądając pod ten link.

Z innych wartych zainteresowania szkoleń przydatnych społecznie trzeba wymienić także te dotyczące Zakładowym Funduszom Świadczeń Społecznych a także prawne aspekty zatrudniania cudzoziemców, czy jakże ważne szkolenia BHP, które decydują o zdrowiu i życiu pracowników.

Wiele wartościowych szkoleń znaleźć można na www.szkolenia24h.pl – Zapraszamy.

M-S-M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *