Wybór odpowiedniego miejsca na konferencję może mieć wpływ sukces lub nadwątlić efekt wydarzenie. W końcu wybór miejsca będzie miało duży wpływ na budżet i nada ton całej konferencji. Detale, takie jak termin wydarzenia, zależą od wybranej przez Ciebie przestrzeni, więc ważne jest, aby wybrać mądrze. Poznaj kilka porad, które należy wziąć pod uwagę podczas wyszukiwania miejsc na szkolenia lub konferencje.

 

Podczas rozwiązywania problemów związanych z imprezą pamiętaj o podstawach. Jeśli znalazłeś idealne miejsce na konferencję, warto zapytać, czy możesz uzyskać niższą cenę w zamian za wieloletni kontrakt. Elastyczność w dnia organizacji wydarzenia może również pomóc wynegocjować zniżkę, ponieważ niektóre dni tygodnia zazwyczaj kosztują mniej. Nie bój się negocjować!

Użyj wyszukiwarki miejsc na szkolenia, konferencje do przeglądania najlepszych sal konferencyjnych – http://www.e-konferencje.pl/, zapytaj online 24/7 i porównaj oferty z preferowanych opcji. To także świetny sposób na odkrycie wyjątkowych miejsc, hoteli, sal konferencyjnych.

Maksymalizuj frekwencję na konferencji, szkoleniu wybierając dogodną lokalizację. Nie zapomnij zapytać o połączenia komunikacyjne, dworce i pobliskie hotele. Duży parking lub usługa parkingowego są również jest ważne dla uczestników, którzy zdecydują się dojechać na spotkanie. Możesz zapewnić dodatkowe możliwości uatrakcyjnienia spotkania, upewniając się, że restauracje i inne atrakcje w okolicy są otwarte przed i po wydarzeniu.

Upewnij się, że uczestnicy mają wygodne krzesła w sali szkoleniowej, konferencyjnej we wszystkich sesjach, a także miejsce do wypoczynku podczas przerw. Nie wybieraj miejsca z siedzeniami w stylu teatru, gdy delegaci muszą robić notatki lub korzystać z laptopów. Podobnie sala konferencyjna, która jest zbyt duża, sprawi, że wygląda na to, że połowa uczestników nie pojawiła się.

Zarezerwuj miejsce, w którym znajdziesz wszystkie udogodnienia potrzebne do tego wydarzenia. Obejmuje to sprzęt audio, mikrofony, wyposażenie kuchenne i dostęp dla wózków inwalidzkich. Należy pamiętać o możliwościach konfiguracji, zwracając uwagę na miejsca siedzące i obszar dla sponsorów. Sprawdź, czy możesz skorzystać z sal wyładunkowych i powierzchni wystawowej, lub wynająć ewentualnie catering. Jeśli obiekt zapewnia catering na miejscu, zapytaj, czy może on uwzględniać alergie pokarmowe lub specjalne diety. Sprawdź oferowane menu.

W dniu konferencji będziecie mieli wiele na głowie, więc upewnijcie się, że będzie wystarczająco dużo wsparcia od personelu i zapewnione zostanie bezpieczeństwo. Powinieneś również ustalić, czy na miejscu znajdzie się koordynator miejsca wydarzenia, który pomoże ci rozwiązać wszelkie problemy. Sprawdź, czy w trakcie konferencji będzie dostępne wsparcie techniczne, dzięki czemu prezentacje będą przebiegać sprawnie, a uczestnicy nie będą musieli błądzić w poszukiwaniu sieci Wi-Fi.

Wiemy, że zorganizowanie konferencji to nie lada wyczyn – jej poprawne wykonanie wymaga wielu przemyśleń i gromadzenia danych. Niezależnie od tego, czy planujesz coroczną konferencję, sympozjum czy seminarium handlowe, nasza lista najlepszych miejsc konferencyjnych sprawi że planowanie następnego wydarzenia będzie proste. Od dedykowanych sal seminaryjnych, biznesowych sal konferencyjnych i sal szkoleniowych od prywatnych klubów i nowoczesnych sal eventowych – wszystko to mamy. Co potrzebujesz i kiedy – jaka sale konferencyjną? To łatwe, zobacz, jak szybko można dziś zarezerwować profesjonalny obiekt konferencyjny.

Poznaj sale szkoleniowe i konferencyjne – http://www.e-konferencje.pl/miejsca/ – najlepsze oferty wynajmu sal.

3 thoughts on “Jak wybrać miejsce konferencji, szkolenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *