ArtykułyPorady

GEFCO- ekspert rozwiązań dla pilnych dostaw

GEFCO, światowy lider logistyki dla branży motoryzacyjnej w Europie i globalny ekspert w dziedzinie multimodalnych łańcuchów dostaw, oferuje swoim klientom stałe rozwiązania dla pilnych przesyłek. Operator logistyczny zapewnia dedykowany i niezawodny zespół wyspecjalizowany w sytuacjach Time Critical.

Dostępność 24/7/365

Eksperci GEFCO zapewniają klientom rozwiązania, które sprostają wyzwaniom związanym z niespodziewanymi wydarzeniami. Jako partner spedycyjny, GEFCO gotowe jest na zadania powiązane z przestojem w liniach produkcyjnych, dostawami dokumentacji, pilnymi dostawami części do samolotów, czy też krytycznymi przesyłkami medycznymi. Równie dobrze specjaliści GEFCO radzą sobie z planowanymi misjami, które obejmują wymagające kanały dystrybucji czy też wyjątkowe potrzeby, takie jak transport prototypów w zabezpieczonych ciężarówkach.

Dostępność 24/7/365 jest gwarancją szybkiej reakcji operatora logistycznego i pełnego oddania wyzwaniom klientów. Eksperci GEFCO są aktywni i uważni, projektują, a następnie wdrażają rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań swoich partnerów. Szukają przy tym jak najszybszych rozwiązań oraz trybów dla łańcucha dostaw, które nie będą miały wpływu na jakość usług.

Rozwiązania od drzwi do drzwi

GEFCO, dzięki wieloletniemu doświadczeniu logistycznemu, doskonale wie, że niemożliwe jest trudne do przewidzenia. W tym celu wprowadził usługę rozwiązań od drzwi do drzwi o zasięgu globalnym, które pozwalają na elastyczny wybór najlepszych połączeń lotniczych i drogowych. Za sprawą rozbudowanej sieci agentów, operator logistyczny zapewnia niezawodność podczas każdej awaryjnej sytuacji.

Rozwiązania door-to-door obejmują między innymi zapewnienie na pokładzie samolotu dedykowanego kuriera, który osobiście towarzyszy dostawie towaru podczas lotu komercyjnego lub czarterowego. W usłudze pilnych dostaw GEFCO deklaruje swoim klientom gwarancję wykorzystania najbliższego dostępnego lotu. Dzięki temu niespodziewane przesyłki mogą trafić do punktu odbioru nawet tego samego dnia. Operator logistyczny projektując szybkie i niezawodne rozwiązania, dysponuje wszystkimi typami samolotów, które dotrą z dowolnego do dowolnego miejsca na świecie. Oprócz tego w pilnych dostawach wykorzystuje także transport drogowy, który zapewnia specjalny czas dostawy od drobnicy aż po ciężarówkę.

Wiedza, kontrola i doświadczenie

Rozbudowana wiedza specjalistyczna oparta na 69-letnim doświadczeniu pozwoliła GEFCO na stworzenie rozwiązań dostosowanych do specyfiki wielu branż. Właściwe doradztwo i szybkie decyzje wiążą się z gwarancją szybkiej, bezpiecznej i bezproblemowej dostawy. Operator logistyczny doskonale wie, jak ważny jest monitoring oraz kontrola, dlatego niezależnie od specyfiki łańcucha dostaw, zawsze zapewnia dedykowany punkt kontaktowy do zarządzania projektem, a także Track & Trace online.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *